Co to jest nadciśnienie

wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie tętnicze, nadciśnienie tętnicze, nadciśnienie płucne) – stały lub okresowy wzrost ciśnienia krwi (krwi). Górna granica normalnego ciśnienia krwi w średnim wieku jest uważany za 140/90 mm Hg. Art. Uporczywy nadmiar tych cyfr zostaje zdiagnozowany jako nadciśnienie.

Nadciśnienie jest z najczęstszych chorób układu sercowo-naczyniowego (do 15% wszystkich dorosłych) i jej powikłania (udar, atak serca) są główną przyczyną przedwczesnych zgonów na świecie.

ReCardio - lek normalizujący funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi, eliminuje bóle głowy, normalizuje funkcjonowanie naczyń krwionośnych, zatrzymuje ataki arytmii.

Lek ReCardio na nadciśnienie

Jest dostępny w postaci kapsułek, nie wpływa niekorzystnie na wątrobę i nie ma skutków ubocznych. Na głównej stronie naszej witryny możesz przeczytać szczegółowy opis Recardio, dowiedzieć się o jego składzie i zasadzie działania komponentów.

nadciśnienie.

Oczyszczanie

W klinice „Tybet” leczenie nadciśnienia odbywa się bez użycia leków przeciwnadciśnieniowych. W ten sposób unika się ujemnych skutków ubocznych i efekt terapeutyczny uzyskuje się przez zastosowanie metody bezpiecznego odruchu i fizykoterapii, w tym akupunktury, akupresury, hirudotherapy i innych w połączeniu z medycynie.

Z pomocą metod opracowanych i stosowanych w klinice „Tibet” w leczeniu nadciśnienia, osiągnęła następujące wyniki:

1. Ciśnienie krwi jest niezawodnie zmniejszona i ustabilizowała się w normalnym zakresie.

osiąga choroby nadciśnienia tętniczego leczy lub osiągnięcie remisję (nadciśnienie w 1. i 2. stopień).

2. Ciśnienie krwi jest znacznie poprawiona.

Z tego powodu możliwe jest, aby zmniejszyć stopień rozpoznania nadciśnienia tętniczego, spowolnienie lub zatrzymanie postępu choroby, zmniejszenie dawek leków hipotensyjnych, aby znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia powikłań (udar mózgu, zawał serca), w celu poprawy jakości życia (nadciśnienie 3. stopnia).

Wyniki leczenia zależy przede wszystkim od czasu trwania choroby, jej przyczyn i stopnia nadciśnienia:

1st stopień – 140/90 – 159/99 mm Hg. Artykuł ;.

stopień 2-ga – 160/100 – 179/109 mm Hg. Artykuł ;.

trzeciego stopnia – w nadmiarze 180/110 mm Hg. v.

nadciśnienie. Objawy

Leczenie nadciśnienia tętniczego w klinice „Tybet” pomaga wyeliminować cały kompleks objawów związanych z wysokim ciśnieniem krwi, w tym bóle głowy, zaburzenia widzenia, pamięci, tachykardia, zawroty głowy, szum w uszach, ból za mostkiem i serca, obrzęk, wysokiej zmęczenie, zaburzenia snu.

nadciśnienie. Leczenie w klinice „Tibet”. Korzyści

1. Wysoka sprawność.

bazie wysokiej efektywności technik używanych przez nas – optymalna kombinacja metod systemy medyczne wschodnie i zachodnie korzystają refleksyjny physio- i fitoterapii, spersonalizowane.

Dla każdego z naszych pacjentów mamy przygotuje indywidualny tok leczenia, zapewniają najlepsze wyniki medycyny tybetańskiej. Leczenie jest poprzedzony dokładnego rozpoznania do określenia przyczyn wszystkich czynników, i rozwoju nadciśnienia, tak aby efekt terapeutyczny był tak skuteczny jak to możliwe.

Przeczytaj artykuł -   Objawy wysokiego ciśnienia krwi - objawy wysokiego ciśnienia krwi u ludzi

Leczenie nadciśnienia tętniczego w klinice „Tybet” przeprowadzonego przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym leczeniu nadciśnienia o różnej etiologii.

2. Trwałe wyniki leczenia.

technik stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego w klinice pozwalają wpływać nie tylko objawy choroby (wysokie ciśnienie krwi), ale również od przyczyny – poprawa funkcji nerek, zatrzymanie rozwoju miażdżycy i zwiększyć światło naczyń krwionośnych, zwiększają napięcie ściany naczynia, w celu zmniejszenia lepkości krwi (zmniejszenie ryzyka zakrzepicy), poprawiają metabolizm i układ hormonalny. Wyniki te zostały osiągnięte leczenie odporny, co odróżnia medycynę tybetańską z objawową stosowania leków przeciwnadciśnieniowych.

Wszystkie wyniki leczenia nadciśnienia w naszym szpitalu obiektywnie potwierdzone danych ankietowych i jego wysoka wydajność opinii wskazują pacjentów, którzy nieże z którego można zobaczyć na stronie internetowej naszej kliniki.

3. Minimalna liczba przeciwwskazań.

Metody medycyny tybetańskiej, stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, działają skutecznie, a jednocześnie miękkie i mające na celu przywrócić naturalną równowagę organizmu. z tego powodu, że mają praktycznie żadnych przeciwwskazań.

4. Obszerne wyniki.

Leczenie nadciśnienia tętniczego w naszej klinice działa jako przyczyna, a czynniki nadciśnienia. W szczególności obecność nadmiaru masy stosuje się efektywny program do jej zmniejszania.

Leczenie nadciśnienia tętniczego w naszej klinice nie tylko zwiększa jakość życia, ale także sprawia, że ​​bardziej bezpieczna.

Ważnym elementem leczenia nadciśnienia w klinice „Tybet” jest przywrócenie równowagi układu nerwowego – poprawę tolerancji na stres, poprawę stanu psycho-emocjonalne, jakość snu. Optymalna kombinacja zabiegów terapeutycznych o medycynie pozwala na indywidualny tok dalszego poprawienia efektu terapeutycznego.

nadciśnienie. Głównymi powodami

Z punktu widzenia medycyny tybetańskiej, nadciśnienie to pojęcie stosowane do różnych zaburzeń w organizmie, których wspólną cechą jest trwały wzrost ciśnienia krwi. łamanie te, jak również ich przyczyny mogą być różne i są podzielone na dwie grupy: – ciśnienie w zależności od sytuacji „na zimno” i nadciśnienia, zgodnie ze scenariuszem „» ciepła.

Pierwsza grupa chorób związanych z zaburzenia równowagi systemu regulacji Bad kan – zaburzenia czynności nerek, zaburzeń endokrynologicznych, zaburzeń metabolicznych.

Druga grupa jest związana z zaburzenia równowagi układu Mhris-PA – zespół nadpobudliwości psychoruchowej i hiperkinetycznych przewodów żółciowych wątroby. Czynniki rozwoju nadciśnienia „ciepła” nadużywają tłuszczowy, smażone, słone i pikantne jedzenie mięsa, wędzone mięso, duchy. W obu przypadkach głównym czynnikiem w rozwoju choroby jest miażdżyca – odkładanie się cholesteroluO tablica i zwężenie światła naczyń. Dołączenie stresu nerwów znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia powikłań choroby (przełom nadciśnieniowy, udar). Procedury lecznicze medycyny tybetańskiej mogą mieć wpływ na przyczynę nadciśnienia jest scenariusz „na zimno” oraz scenariusz „ciepło”. A tym samym osiągnięcie redukcji gładka ciśnienie krwi i stabilizację i poprawę stanu układu nerwowego bardzo pomaga zapobiegać zaostrzeniom i powikłań nadciśnienia tętniczego, co czyni życie bardziej bezpieczne.

Przeczytaj artykuł -   Zioła obniżające ciśnienie - rośliny, które rozrzedzają krew

Choroba nadciśnieniowa serca w medycynie wschodniej i zachodniej

Leczenie samoistnego nadciśnienia tętniczego w medycynie orientalnej znacznie różni się od praktyki zachodnich lekarzy. Przede wszystkim, nie ma diagnozy nadciśnienia w medycynie tybetańskiej. Wysokie ciśnienie krwi jest na wschód od lekarza – tylko symptom, mówiąc o naruszenie wewnętrznej równowagi w organizmie. Jak medycyna tybetańska nie skupia się tak bardzo od objawów, jak wyeliminować ich przyczyny lekarza ważne jest, aby określić przyczynę i wpływać go na nią. Dlatego w tybetańskiej medycyny leczenia nadciśnienia bez leków hipotensyjnych jest prowadzona. Tymczasem w zachodniej medycyny jest stosowanie takich leków jest chyba jedynym sposobem leczenia nadciśnienia.

A zatem, leczenie nadciśnienia diagnoza choroby pozwala na optymalną kombinację technik zachodniej i orientalnego leku.

leczeniu nadciśnienia metod medycyny orientalnej nie zmienia leki przeciwnadciśnieniowe, które mają natychmiastowy efekt i pozwala kontrolować odczyty ciśnienia dynamicznego. Metody orientalne są wolniejsze, ale bardziej niezawodne i eliminuje przyczynę wysokiego ciśnienia krwi. To zapewnia długotrwałe, jednolitych wyników leczenia.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )