Mapa strony Polityka prywatności

Czy można nadać strumień bobrów pacjentom z nadciśnieniem tętniczym

Na lecznicze właściwości substancji, zwanej popularnie Kastoreum, to znane od bardzo dawna. Jest to unikalny naturalny środek używany uzdrowiciele starożytnego Egiptu, Grecji i Mezopotamii. W średniowieczu był używany do walki padaczki oraz w 16-19 wieku, znajduje się na liście oficjalnych leków przeznaczonych do zapobiegania i leczenia różnych chorób.

Beaver jet – rzadkie połączenie naturalnych składników aktywnych
Pomimo postępu nowoczesnej medycyny, te same leki, nie istnieje. Materiał wytworzenia specjalnych dławików, które występują tylko w bobry. Wygląd jest brunatną stałą masę, znamienne tym, ostry zapach piżmowy.
strumień Beaver unikalna w tym, że zawiera około 40 naturalne substancje organiczne. Większość zwierząt wyjdą z moczem, a bobry odkładają się w organizmie w razie głodu lub choroby. U gryzoni Chow danych zawiera około 150 różnych gatunków roślin leczniczych, które łatwo wyjaśnia właściwości lecznicze kastoreum.
ciągu końcowego ustalenia składu chemicznego materiału, wielu naukowców już działa. Jest już wiadomo, że zawiera fenole, alkohole, kwasy, substancje mineralne i naturalne sterydów.

Jak użyteczne Kastoreum i dlatego
Rich substancje biologicznie czynne rycynowego charakteryzują różne właściwości użytkowe.
Po pierwsze, ze względu na obecność w kompozycji, kwasu salicylowego, szeroko stosowane w dermatologii jako naturalny środek antyseptyczny. To pozwala skutecznie zwalczać wrzody i rany jątrzyć.
Po drugie, po zabiegu Kastoreum katastrofa w Czarnobylu został przepisany do wszystkich ofiar i ratowników, ponieważ pomaga w białaczkę, białaczkę i inne choroby crJVI. Materiał ten posiada unikalną zdolność do oczyszczania go z toksyny i trucizny, która sprawia, że ​​niezbędne w toksykologii.
trzecie, Beaver strumień jest stosowany jako regenerujący produktu. Zwiększa funkcję ochronną organizmu i zwiększa jego odporność na choroby zakaźne. Ponadto, zwiększa witalność i zalecane do stosowania przez sportowców.
Kastoreum znalazł swoje zastosowanie w patologii. Lekarze powinni brać ten środek na pobudzenie seksualne. Jego główną zaletą w stosunku do innych używek – normalizację ciśnienia krwi, niż jego /><br wzrost krótkich, bobry substancji piżmowy. – Jest to naturalny uniwersalne lekarstwo 100 chorób, które wzmacnia dźwięki i odmładza organizm, poprawia funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, normalizuje hormonalnym tło, zwalcza stan zapalny, obrzęk, skurcze i neutralizują skutki skażenia promieniowaniem.

Przeczytaj artykuł -   Złośliwe nadciśnienie tętnicze - jakie są, objawy i leczenie

Jakie choroby wykorzystujące Kastoreum?
Ponad 40 substancje biologicznie czynne, które są częścią tego narzędzia można z powodzeniem radzić sobie z różnego rodzaju chorób.
W antybakteryjny i immunopovyshayuschego bóbr strumień Produkt stosowany w leczeniu zapalenia zatok, opryszczka, SARS, gruźlica i ropne zapalenie płuc. Maksymalny efekt w zwalczaniu kaszlu spowodowanego chorobami układu oddechowego lub palenia, pozwala na dzielenie oszczędności środków i opatrzone tłuszczu. Połączenie tych dwóch naturalnych środkach leczniczych szybkie zniszczenie patogennych grzybów, bakterii i wirusów.
Beaver strumień skutecznie stosowane do zwalczania chorób o ciężarze właściwym krwi procesów tworzenia guza, zapalenia wątroby A i B, problemy z przewodu pokarmowego. Normalizuje ciśnienie zarówno dla nadciśnieniem i hipotensyjne. Jest aktywnie wykorzystywane w rehabilitacji pacjentów po udarze, a częściowo sparaliżowany.Zaleca się stosowanie tego środka miażdżycy, dusznicy bolesnej i niedokrwieniu.
maści, który zawiera Kastoreum, łagodzi ból pleców i ból stawów. Jest to skuteczne korzonków nerwowych, osteochondroza i innych problemów z urządzeniem ruchu.
jego stosowania wewnątrz sprzyja szybkiemu gojeniu i zmniejszając okres rekonwalescencji po operacji i urazie, poprawia metabolizm i ma działanie obniżające na organizm.

Przeciwwskazania i dawkowanie
Po przeczytaniu powyższego, wiele z nich pytanie o tym, jak wziąć kastoreum. Przed zastosowaniem wyciągów z tego materiału należy skonsultować się z lekarzem. Dawkę dobiera się ściśle indywidualnie, w zależności od nasilenia choroby pacjenta, zdrowia, itp
Zdrowi ludzie powinni brać 1-2 kropli ekstraktu dziennie. Dawka może być stopniowo zwiększana, jeśli zajdzie taka pilna potrzeba. Lek jest sucha wziąć jedną małą szczyptę na czubku łyżeczki dziennie.

Sposób przygotowania alkoholan jet Beaver
żelaza wysuszono i drobno cięcia wódka wlano w proporcji 100 g środka 500 ml alkoholu. Im wyższa cięcie, tym szybciej gotowane nalewka. Następnie umieścić wlew przez 2-3 dni, w miejscu niedostępnym dla dzieci (temperatura pokojowa). Ponadto, kaptur ma obowiązek ponownie rozcieńczyć wódki. Rozcieńczyć przed infuzją, jak długo jak kolor nie będzie podobny kolor koniak. W większości przypadków, ze 100 g dławik nie uzyska się około 1 litra ekstraktu.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Przeczytaj artykuł -   Fizjoterapia nadciśnienia - elektroforeza nadciśnienia

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )