Mapa strony Polityka prywatności

Jak leczyć nadciśnienie za pomocą octu jabłkowego

Użyteczność i stosowanie. Dla zdrowia i urody

Mówiąc o zastosowaniu octu jabłkowego do celów leczniczych, naprężenia autorem leczeniu poważnych chorób, które, oczywiście, niezbędne do nowoczesnych i skutecznych metod medycyny. W tym przypadku, ocet jabłkowy cydr może jedynie zwiększyć skuteczność tych metod. W książce mówimy o chorobach człowieka, które można wyeliminować bez niepotrzebnego silnym specjalnych urządzeń medycznych i leków. Zapewnia medycynę ludową wytyczne dotyczące zapobiegania i leczenia chorób, którym można zapobiegać i przezwyciężyć tak starożytną ludowym, jako octu jabłkowego.

Bóle stawów.

A szczególnie niewygodne nudności rano, powiedzmy, lub pojutrze długotrwałego siedzenia. Każdy przenieść je boleśnie. Jednak konieczne jest, aby pokonać ból i starają się poruszać w miarę możliwości.

leczenie. Czas trwania kursu. Picia 3 razy dziennie dla zwykłego szkła roztworu octu z jabłek. Przy wystąpieniu poprawy można ograniczyć spożycie tylko jedno szkło tego roztworu i 1 łyżeczka miodu.

ostrego bólu zalecanej przez 7 godzin co godzinę do picia jedną roztwór szkła konwencjonalnego octu jabłkowego.

Arthritis jako środka domu w celu uzyskania pozytywnego wyniku daje dzienną konsumpcję szklanką soku pomidorowego z dodatkiem 1-2 łyżeczek octu jabłkowego.
Dobry serwis może zrobić kurs 7-dniowy usuwania toksyn z organizmu (zob. poprzednim numerze).

Ból gardła.

Mówimy o leczeniu gardła przy użyciu octu słabych bólach. W przypadku silnego bólu i wysoką gorączką (paciorkowca zapalenia gardła, szkarlatynę, błonica), lekarz powinien traktować skutecznych środków.

Leczenie.Take 1 łyżeczkę octu jabłkowego 1/2 szklanki ciepłej wody. Przemyć sprawnie (roztwór łyk) co godzinę. Po wypłukaniu dwukrotnie typu rozwiązanie kęs, dokładnie przepłukać gardło, a następnie roztwór ten połknięciu. Zapewnia to kontakt z roztworem miejsc w gardle, że proces ten nie może wypłukać. Procedurę można powtórzyć i nocą, jeśli czujesz ból. Następnego dnia, gdy ból ustąpi, należy wypłukać tuż po posiłku.

Innym zalecenia. Mieszać 1/4 szklanki miodu 1/4 filiżanki octu jabłkowego i ma ten związek w ciągu dnia co 3-4 godzin w łyżeczce.

chrypka (gardło katar).

błony śluzowej gardła, zapalenia, w wyniku czego chrypki, kaszel i ból gardła. Przyczyny tego – zimno, oddech dymny, zimne, zakurzone powietrze; krzyczeć, głośne rozmowy lub śpiew, nadmierne palenie.

Leczenie. Zaleca 1/2 szklanki wody dodać 1 łyżeczkę octu jabłkowego i 1-2 łyżeczki miodu i pić kompozycję do 7 razy dziennie. W rezultacie usunięto obrzęk gardła, zwiększoną odkrztuszanie i łagodzi choroby. W trakcie leczenia, należy starać się mówić mniej i często wietrzyć mieszkanie. Jeśli temperatura jest lepiej trzymać 2-3 dni leżenia w łóżku.

Alergiczny nieżyt nosa.

To jest nazywany również katar sienny. Choroba jest związana z osobą, nadwrażliwość na pyłki kwiatów różnych roślin. Występuje najczęściej na wiosnę i czasami jesienią. Alergiczny nieżyt nosa występuje ze wszystkimi objawami przeziębienia: ciągły odpływ wody z nosa, chrypka, podrażniona łzawienie oczu, bóle głowy, aw najgorszych przypadkach – temperatura i nocną astmą.

Leczenie. 2 tygodnie przed rozpoczęciem okresu oraz uczulenie na końcu powinno być rano i wieczorem wypić kieliszek konwencjonalnym roztworze octu jabłkowego powiększonej 1-2 łyżeczki miodu. Ma obkurczające, antiallergicznych wpływ na nosa, zmniejsza podrażnienie.

okres alergii alergicznych powinna być mniejsza w obszarach kwitnienia rośliny.

kaszel.

w większości przypadków, próba usunięcia ciała z płuc lub dróg oddechowych śluz, pyłów, nikotyna i patogenów. Dlatego leki na kaszel nie powinny być zniesione, a lepiej jest zastosować środki, aby ułatwić odkrztuszanie plwociny.

Oczyszczanie Efektywne zużycie kaszel proszek z lukrecji, zmieszano z octem jabłkowego i miodu :. 2 łyżek lukrecja + 2 łyżek ocet + 2 łyżek miodu. Składniki te dokładnie miesza się, a w przypadku kaszlu wziąć 1 łyżeczka dziennie przez 6 razy.

efekt syropu – rozkurczowe, wykrztuśne i przeciwzapalne. Także skuteczna inhalacja. ocet jabłkowy zmieszano z wodą (1: 1). Mieszaninę tę ogrzewa się wygina głowa pokryta ręcznik oddychać par około 5 minut. Po zabiegu trochę odpoczynku. W ilości klinik naturalnych par Kuracja z jabłkowy ocet nawet chorób, takich jak kaszel palacza i przewlekłe zapalenie oskrzeli.

głowy.

Przyczyny bólów głowy jest wiele: zmęczenie, zaburzenia kręgów szyjnych, podniecenie. Pusty żołądek może również powodować bóle głowy z powodu spadku poziomu cukru we krwi. W najgorszym przypadku może nastąpić bóle związane z chorobą nerek, pęcherza moczowego, wątroby; zapalenie opon mózgowych i mózgu. W takich przypadkach konieczne jest pilnie szukać pomocy medycznej.

Gdy migrena zaleca się pić długi okres normalnego roztworu octu jabłkowego. Na pierwszy znak głowy uzasadnione konwencjonalnego wdychania octu jabłkowego.

silne Dolegliwości podczas menstruacji.

odnosi się do silnego krwawienia, przeciwskurczowe bólu.

Leczenie. Jest to konieczne, aby zużywać większą potas, wapń, magnez, które łagodzą ból. Wiele z tych substancji w occie jabłkowyme. Zatem podczas normalnego krwawienia miesiączkowego regularne przyjmowanie zwykłe szkło octu jabłkowy, roztwór 1 raz dziennie. Jednakże, może to przez 2-3 dni opóźnić pojawienie się miesiączki. W przypadku ostrego bólu, zalecanej przez 5 godzin, po godzinach kubki do picia 1 normalny roztwór octu jabłkowego.

pęcherza.

To jest najczęściej chorobą kobiet. Powodem jest jego występowanie w penetracji bakterii Escherichia coli w pęcherzu moczowym i rozliczania ich do błony śluzowej. W kwaśnym środowisku wzrostu bakterii ulega zahamowaniu.

Leczenie. Picia 3-5 razy na dzień każdego dnia przez szkło konwencjonalnego roztworu octu jabłkowego. Efekt bakteriobójczy octu stymuluje wydzielanie moczu i w ten sposób wymyto pęcherza. Które często cierpią z powodu zapalenia pęcherza moczowego, należy profilaktycznie przez długi czas każdego dnia, aby wypić szklankę konwencjonalnym roztworze octu jabłkowego z 1 łyżeczką miodu.

tiki, silne skurcze.

niekontrolowane drgawki powieki kącikach ust, stopy i mięśni łydki w organizmie z powodu braku magnezu i wapnia, jak również sprzeczne z krążenia ogólnego.

leczenia. napojów 1 roztworu szkła konwencjonalnego octu jabłkowego 1-2 łyżeczki miodu 1-3 razy dziennie długi okres przechowywania. Wywiera działanie spazmolityczne, kompensuje brak wyżej wymienionych substancji i krążenia krwi.

kamienie w nerkach i pęcherzu.

około 90% lub nerek, pęcherza typu są wykonane z osadów szczawianu wapnia. Powodem tego – zaburzenia metaboliczne w organizmie i zmniejszenia wydalania moczu. Aż powstawanie kamieni nie poszedł tak daleko, że z powodu silnego bólu może pomóc lekarzowi, terapię z użyciem ocet jabłkowy cydr jest nadal możliwe, aby coś osiągnąć.

Leczenie. Picia szkła o zwykłym roztworze octu jabłkowego przed lunchem i 1-2 razy dziennie, aż do momentu vzden kamienie rozpuszczenia. octowy kwaśnyktóry rozpuszcza wapń i magnez, i kompensuje niedobór witaminy B6, które zapobiegają tworzeniu się szczawianów wapnia.

silne dolegliwości reumatycznych.

Kilka powodów powodować dolegliwości reumatyczne: zaburzenia metabolicznego, hipotermia, zakażenie, słabe krążenie, itd..

Leczenie. Codziennie pić jedną szklankę konwencjonalnym roztworze octu jabłkowego z 1 łyżeczką miodu rano i jeden lub dwa razy, aby czas posiłku. Należy to zrobić co najmniej 3 miesiące. W przypadku ostrego bólu, można traktować próbę leczenia porażenia – picia, co godzinę szkła konwencjonalnego rozwiązania jabłkowego ocet z 1 łyżeczka miodu 7 razy dziennie.

Przeczytaj artykuł -   Odżywianie w przypadku cukrzycy typu 2 i nadciśnienia tętniczego

zaburzenia snu.

człowiek w wieku od lat 7 do 14 średnio trzeba spać 10 godzin dziennie, od 15 do 50 lat życia – 7-8, od lat 50 do 70 starych – 5-8 godzin dziennie. Przyczyn bezsenności jest wiele: to problemy emocjonalne, brak ruchu, nadmierne spożycie „trucizny przyjemności” – alkohol, kawa, nikotyna.

Leczenie. Mieszać 1 łyżeczka miodu 3 łyżeczki octu jabłkowego. Aby łatwiej zasnąć przed snem wziąć 2 łyżeczki tej mieszaniny. Jeśli budzisz się w nocy, wziąć kolejne 2 łyżeczki tej mieszaniny.

zgaga.

występuje, gdy wchodzi do kwasu żołądkowego do przełyku. Sok zawiera kwas chlorowodorowy, który intensywnie działających na ścianie przełyku, powodując uczucie pieczenia. Zgaga może być od bardzo tłuste, zimnej lub gorącej żywności przez spożywanie dużych ilości białka, a nawet do objadania się, nadmiernego spożycia alkoholu, kawy i nikotyny. Jeśli zgaga jest ciężka, powtarza się kilka razy w tygodniu i trwa długo – to wskazuje na poważne choroby żołądka. W tym przypadku nie należy opóźniać, aby skonsultować się z lekarzem.

leczenie. z małym zgaga przed jedzeniem jest dobra do picia 0,5 szklanki wody plus 1 łyżeczka octu jabłkowego. Likwiduje zgaga w wyniku rozszczepienia octu białek, tłuszczy i węglowodanów.

Zaparcie.

wynika ospałość perystaltykę. Towarzyszy brak apetytu, ciągłe uczucie przepełnienia jelit, nadmiernej potliwości, bóle głowy, często depresja, język powszechne. W chorobie tej octu jabłkowego aktywuje trawienie i łagodzi negatywne objawy towarzyszące, które są powodowane przez wytworzenie się toksyn w żołądku i rozprzestrzenianiu ich w różnych częściach ciała.

leczenie. Jedna z najstarszych receptur domowych. Dwie łyżki nasion lnu jest gotowana 2 szklanki wody przez 15 minut. Następnie szczep się bulion i dodano 1 łyżeczka octu jabłkowego. Pić jedną filiżankę mieszaniny na 9-10 pm i powolnymi łykami. Rano wypić szklankę konwencjonalnym roztworze octu jabłkowego. Co jeszcze pomaga na zaparcia? Zużycie otrąb pszennych z jogurtem (1-2 łyżki jogurt 1 kubek); dodatkiem otrąb sałatek, Vinaigrettes, zupy; Systematyczne spożywanie świeżych warzyw i owoców, śliwki, figi, owsa i razowego chleba. Ale nie zapomnij pić 1 szklanka codziennie konwencjonalnego roztworu octu jabłkowego. Poslablyayusche działa jak recepcji 1-2 łyżeczki miodu po jedzeniu.

rany.

Żelazo odgrywa ważną rolę w procesie krzepnięcia krwi. Ocet jabłkowy cydr jest wystarczająco substancji.

leczenie. w celu przyspieszenia gojenia się ran krwawienia należy codziennie pić 1-3 filiżanek konwencjonalnym roztworze octu jabłkowego. Gojenia rany pooperacyjnej znacznie szybciej, jeśli jeszcze około 4 tygodnie przed rozpoczęciem pracy regularne picia dziennego spożycia pokarmu na każdy 1 kubka zwykłego roztworu octu jabłkowego. Ale, oczywiście, należy omówić z lekarzem.

wysypka (wysypka).

Czerwony pęcherzyków w większości przypadków na wynik reakcji alergicznej skóry na sierść zwierząt, kurz domowy, niektóre tkaniny syntetyczne, środki owadobójcze, leki, pyłki i jedzenie protów.

Leczenie. Dzienne spożycie 1-2 szklanek konwencjonalnego rozwiązania octu jabłkowego. Przemyciu 1 raz dziennie dotknięte miejsca roztworem octu jabłkowego (2 łyżki octu jabłkowego + 1 łyżka wody). Dobrze przyjmują wspólną kąpiel, która dodać 0,5 litra octu jabłkowego.

krwiak, A stłuczenie.

Po uderzenia lub zderzenia w tkance łącznej, krwi i gromadzi się utworzony stłuczenie.

Leczenie. Zalecana zimne kompresy z octu jabłkowego. płótno obniża się w bardzo zimnej wodzie (korzystnie z kawałka lodu), do którego dodaje się ocet (1 część octu i 2 części wody). Tkanina wykręcić i umieścić na obszarze zagrożonym. Zwieńczona suchym ręcznikiem i owinięty ciepłym szmatką. Gdy ręcznik staje się ciepły, owinąć odnowić. Ta operacja powtarza się kilkakrotnie.

Jeśli niewielki siniak, że wkrótce zniknął, 2 łyżki octu zmieszane z 1 łyżką soli. Następnie, ciecz nasyconą tkaninę, która jest stosowana do siniaki kilka razy dziennie.

Burns.

nie jest zbyt duży oparzenia można traktować siebie.

leczenie. szmatką zwilżoną nierozcieńczonego octu jabłkowego, jak umieścić na oparzenia jak najszybciej. Ten natychmiast łagodzi ból i nie pozostawia żadnych blizn.

Grzyb na piechotę.

Ten grzyb jest trudny, ale w leczeniu jest to konieczne, ponieważ nie zniknie. Bardzo często wpływa na obszary między palcami. Dlatego należy zwrócić uwagę na fakt, że po umyciu, obszary te były całkowicie suche.

leczenia. Carry dwa razy dziennie kąpieli stóp (5-10 minut) w roztworze ocet jabłkowy (1 litr ciepłej wody + octu 1 łyżeczka) i 0,5 cup soli kuchennej. Zmiękczanie Wpływ soli na skórę ułatwia penetrację ocet w nim i zwiększa uszkodzenie formy.

Oprócz delikatnie kilka razy dziennie zwilżyć powierzchnię porażone bawełny mokroennoy w occie jabłkowym. Swędzenie jest zmniejszona jeśli skarpetki bawełniane zwilżyć zwykły roztwór octu jabłkowego, wyżymać, a następnie umieścić go na. Na wierzchu położyć na grubych skarpet. Skarpety usunąć, gdy są suche.

zapalenie żylaków.

Choroba ta najczęściej dotyczy kobiet. Zwykle jest dziedziczna.

Leczenie. Umyte shin nierozcieńczony ocet jabłkowy przed snem i rano zaraz po przebudzeniu i po kąpieli i prysznicem. nie jest konieczne, aby wytrzeć ocet, musi wyschnąć siebie. Procedura ta znacznie zmniejsza ból i zapobiega dalszemu rozwojowi choroby.

Dobra wlać do kąpieli z zimną wodą do kolana, wlać 1/4 litra octu jabłkowego i trzymać nogi w tym roztworze w ciągu 2-3 minut. Następnie na nevytertye obuwiu bawełniane skarpety i grube i leżą one w stanie zostały podniesione stopy.

Jest również skuteczny, aby zwilżyć szmatkę w czystym octem jabłkowym, delikatnie wycisnąć i owinąć ją goleń. Na wierzchu położyć suchy ręcznik. Pozycję stopy przez 30 minut powinny być podniesione.

Dodatkowo, w każdym przypadku, aby wypić długi okres normalnego roztworu octu jabłkowego do szklanki 1-2 razy dziennie.

Jak nadal można złagodzić ból żylaki? Często próbują umieścić stopy wysokie, nosić specjalne pończochy, unikać długiego posiedzenia, postanowienia „nogi na nogę”, przedłużony na stojąco. Regularnie poruszać, ale unikać forsownych ćwiczeń. Sprzyjające specjalne gimnastyka, pływanie, jazda na rowerze. Palenia i pigułki antykoncepcyjne mogą pogorszyć, a nawet prowadzić do zakrzepicy.

nosa.

Stłuczenie mogą powodować krwawienie z nosa. Mniej dobrze znany jest fakt, że może to spowodować wysychanie przegrodzie nosowej, w którym żyły rozerwanie i krwawienie z nosa powstają. Czasami nosa – konsekwencją ogólnej choroby. W tym przypadku konieczne jest, aby udać się do lekarza.

leczenia. nasączone jabłkowego papieru ocet Nasowyjąc chusteczka dokładnie wprowadzić do nosa przed zawieszeniem krwawienia i usunięcia go ostrożnie. Ci, którzy mają częste krwotoki z nosa, należy regularnie pić normalnego roztworu octu jabłkowego.

Przeczytaj artykuł -   Jak obniżyć niskie ciśnienie krwi - jak obniżyć wysokie ciśnienie krwi

nieżytu nosa.

powszechną chorobą całym świecie.

leczenie. Wdychanie jak kaszel. Jeśli nie pomaga, po upływie 30 minut należy powtarzać inhalację o wysokim stężeniu kwasu octowego (ocet + 2 części 1 część wody). Niektóre inhalacje pary czystego octu.

jest również zastosowanie do wacika bawełnianego nosa zanurzone w roztworze octu jabłkowego (3-4 łyżki ocet + 1/4 litra wody), przez około 5 minut.

przewlekle zatkania nosa dalszej potrzeby picia 1-2 razy dziennie w przypadku zwykłego szkła roztworu ocet jabłkowy.

choroby zębów i dziąseł.

płytki bakteryjnej na zęby i dziąsła – przyczyną wielu chorób zębów i dziąseł, takich jak próchnica, choroby przyzębia i inne.

Zapobieganie. Do higieny jamy ustnej jest konieczne, rano i wieczorem, aby wypłukać z octem (1 łyżeczka octu do 1 kubka ciepłej wody).

powinny myć zęby pastą w celu oszczędzania szkliwo Po wypłukaniu octu rozwiązanie cydr.

poprzedniego została omówiona szczegółowo w oryginalnej metodzie odchudzania Michel Montignac. Te i inne metody postępująca utrata masy ciała, wymienione w książce będzie bardziej skuteczne, jeżeli w tym samym czasie ich stosowania w dzień, aby je 1-2 razy dziennie w dniu 1 szybie konwencjonalnego rozwiązania octu jabłkowego.

Pielęgnacja ciała.

wiadomo, że reakcja skóry ludzkiej należy lekko kwaśny (pH = 5.5). W przeciwnym razie, może osiedlić się na skórze bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów. Więc należy starać się używać mniej zasadowy czyszczenia detergentu i spłukać ciepłą wodą.

To byłby idealny dzień po ciele prysznic promassirovat za pomocą octu jabłkowego (1 łyżka stołowaŁyżeczkę octu + 1 kubek ciepłej wody). Ten przywraca kwasowość skóry, usuwa resztki mydła, poprawia krążenie krwi, skóra jest rozciągnięta i odświeżenia.

Pielęgnacja twarzy.

górną warstwę skóry składa się z małych płatków, które są pod wpływem czynników jak słońce, wiatr i sucho obrane, aby odsłonić leżącą pod nim warstwę, która jest niezbędna dla normalnego metabolizmu.

Bardzo dobry, co najmniej raz w tygodniu, aby odświeżyć twarz z wykorzystaniem octu jabłkowego. Początkowo osoby dokładnie przemyć detergentu dużą ciepłej wody. Następnie moczyć mały ręcznik w ciepłej wodzie, delikatnie wycisnąć wodę i umieścić na powierzchni około minuty do 3. Otwiera porów twarzy i zwiększa wchłanianie innych substancji. Następny odbioru tkaniny lniane, moczyć w letniej wodzie (0,5 l wody + 1/4 szklanki ocet jabłkowy), lekko ściśnięte i umieścić na twarzy. Powyżej ręcznik pokrywę. Po upływie 5 minut, wszystkie z powierzchni usuwa się i przemywa się ciepłą wodą. Po tym, człowiek jest dobrze wcierać z wilgotnym ręcznikiem, który umożliwia usunięcie wszystkich starych łusek że odłupujących się ocet jabłkowy cydr.

Podsumowując, skórę należy odświeżać roztwór octu jabłkowego (stosunek octu jabłkowego do wody 1: 1) i smarowania krem ​​.

Maska dla skóry tłustej

1/4 skórka ogórka, zacier na papkę i dobrze wymieszać z jedną żółtka jajka, 3 łyżki oliwy z oliwek i 1 łyżeczka octu jabłkowego. Zastosuj tę mieszankę na twarz i szyję na 30 minut. Następnie płukanie gorącą wodą, skóra jest wygładzana i widoczny odświeżenia.

Pielęgnacja włosów

przeciw swędzenie skóry głowy pomaga czesania grzebieniem zanurzono w roztworze jabłkowy ocet (1-2 łyżeczki octu 1 łyżka wody). Uczesać włosy, dopóki nie stają się mokre.

przeciw łupieżowi ogrzewany czysty ocet jabłkowy i stosować na skórę głowy. Na szczycie plastiku ciągnąć w dół na czyichś oczachworek i ręcznik nd. Pozostawić na 1 godzinę, po czym włosy myje się szamponem.

Jeśli silne wypadanie włosów powinny skóry głowy co noc masuje pędzel, zanurza się w roztworze octu jabłkowego (1 część wody i 1 część octu).

Włosy Rinse

płukania włosów roztworem octu jabłkowego usuwa pozostałości mydła, włosy i skórę głowy jest animowana, że ​​włosy stają się miękkie, puszyste i łatwo się rozczesują.

Rozpuścić 1/3 filiżanki octu jabłkowego do 3 kubków na gorącą wodą i po umyciu włosów przemyć je z tego roztworu. Nie spłukiwać czystą wodą.

Istnieją różne odżywki do włosów.

Ocet jabłkowy z rozmarynu poprawia ciemne włosy i nadaje im połysk, ocet jabłkowy cydr z rumianku rozjaśnia włosy z szałwii – wzmacnia mieszki włosowe.

Pielęgnacja dłoni

spierzchnięte dłonie są gładkie i piękne ponownie, jeśli po myciu smaruj je użyto śmietanę, zmieszane z octu jabłkowego 1: 1.

Odświeżanie stóp

Z nieprzyjemny zapach stóp mogą być wyeliminowane, jeśli odbywa się systematycznie kąpiele w 5 minut. W celu wypełnienia tej ciepłej łaźni wodnej do kostki i wlać kielich 1 octu jabłkowego. Nogi nie wycierać, muszą wyschnąć siebie.

Aby złagodzić modzele i zrogowaciały naskórek na nogi, musimy najpierw dokonać kąpieli 10 minut. Do 1 litra ciepłej wodzie dodano 1/2 filiżanki octu jabłkowego i 1 łyżka soli. Następnie napalone skóry jest usuwany z pumeksu. Procedura ta powinna być przeprowadzona co tydzień, aż zniknie skeratynizowanych skórę.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )