Mapa strony Polityka prywatności

Jak zastosować opatrunek z nadciśnieniem

W czasie II wojny światowej, Anna Danilovna Gorbaczow pracował pielęgniarek chirurgicznych w szpitalach polowych z chirurgiem II Shcheglov. Pomimo ciągłego krytyki współpracowników, goldfinches w leczeniu rannych często stosowanych roztworów hipertonicznych od prostej soli. Natychmiast po przyjęciu do szpitala rannych Sheglov bezpośrednio na ranę nałożono zanieczyszczonego złożone cztery warstwy gazy nasączone obficie 8% hipertonicznego roztworu (b – 3-10% wodny roztwór chlorku sodu). Serwetki zmienia się dwa razy dziennie, 3-4 dni ranę oczyszczone i koloru różowego o charakterystyce granulowania. W trakcie stosowania soli zdobienia temperaturę obniżono do prawie normalne. Za pomocą roztwory hipertoniczne, Szczygły osiągnąć, że w jego wydziale nie było prawie nie do amputacji zgorzeli. 10 lat po wojnie Anna Danilovna postanowił wykorzystać metoda Shcheglova na pielęgniarstwo pacjentów pooperacyjnych. Sukces przyszedł szybko. Potem zaczęła badać wpływ soli fizjologicznej dla chorób takich jak zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie nerek, przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba reumatyczna serca, procesów zapalnych w płucach, a także opatrunki działanie zasolonych z stawowej reumatyzmu, zapalenia szpiku, rozlanym wolem, ropnie, poważnych obrażeń krwiaków i tak dalej , „Ja dość szybko dostał pozytywne rezultaty” – wspominał później Anna Danilovna.

Więc co to jest technika Shcheglova-Gorbaczow?

leczenia jest konieczne w celu przygotowania hipertonicznego roztworu soli, tj 8 lub 10% roztworu soli fizjologicznej, co odpowiada 8 do 10 g soli 100 g wody. Dla bandaże trzeba wziąć lnianą lub bawełnianą szmatką, najlepiej ze starych płyt, które nie są kasowane i od razu, że mają luźną i delikatną strukturę. Tkankę należy dodać od czterech do sześciu warstw zwilżyć gorącej solanki, trochę otzhat i mają zastosowanie do danego obszaru (lub chorej projekcji narządów). Top dressing nie może obejmować folię, powinien on być po prostu mocno bandaż lub plaster naprawić i pozostawić jako takie na noc. Rano, po usunięciu stosowania, tkanina musi być starannie płukane w ciepłej wodzie i prasować żelaza.

W jaki sposób traktuje soli?

hipertoniczny roztwór soli jest aktywny sorbent, wyciąga całe ciało pacjenta tzw „śmieci”. Opatrunki zwilżone hipertonicznego roztworu ze względu na swoje działanie osmotyczne pomagają oczyścić rany, stanowią miejscowe działanie przeciwbakteryjne. Ale pamiętaj: efekt terapeutyczny jest tylko wtedy, gdy bandaż oddychająca. To zależy od jakości materiału i brak górnej polietylenu i innych materiałów na ściskanie. Sól bandaż działa miejscowo tylko na chorego narządu lub części ciała, na której jest nałożony. Gdy ciecz jest wchłaniana z podskórnej leży płynu śródmiąższowego tutaj z głębszych warstw, ciągnąc wszystkie patogenne start: zarazków, wirusów i grzybów. W ten sposób, podczas działania soli fizjologicznej opatrunku na pacjenta tkanki występuje ciekły aktualizacji, oczyszczanie czynnika chorobotwórczego i zazwyczaj wyeliminowanie procesu patologicznego.

bandaż z hipertonicznego roztworu soli działa stopniowo. Czas leczenia zależy od nasilenia choroby i trwa średnio od 7 do 20 dni. Oto jak Danilovna Anna sama mówi o działaniu hipertoniczne roztwory: „Kilka lat temu został poproszony przez krewnego. Jej córka cierpi na ostre ataki zapalenia pęcherzyka żółciowego. W ciągu tygodnia chowałem go na chorej wątroby soli bandażem. Bandaż z ręcznika X / 6 złożone czterokrotnie moczono w solance. Bandaż został nałożony na wątrobę od podstawy sutka linii dłoni powyżej pępka i Szerokość – mostka do środka grzbietu. Zastosowanie mocno pribintovyvayut szeroki bandaż. po 10 godzin opatrunek został usunięty, a powierzchnia pokrywa się z wątroby przez pół godziny podgrzewacza wody. Ma to na celu zapewnienie, że w wyniku głębokiego ogrzewania rozszerzenia przewodów żółciowych do swobodnego przejścia do jelita dehydratacji żółciowego masy zagęszczający. Cieplej w tym przypadku obowiązkowe. Jak dla dziewcząt, a następnie po zabiegu minęło wiele lat, aw tym czasie jej wątroba nigdy niepokój. Ta sama technika jest bardzo dobra, a na nerki, tylko aplikacja trzeba nałożyć taki sam poziom plecach. Po usunięciu aplikacji niezbędnych do obszaru chorej nerki zastosować poduszki”.

Przeczytaj artykuł -   Jak znormalizować ciśnienie krwi w domu

Oto kolejny przykład. -Verte chcą go – nie, ale 4-warstwowa bandaż sól ręczników bawełnianych, nałożony na obu piersi na 8-9 godzin, pomógł kobiecie dwa tygodnie, aby pozbyć się we wczesnym stadium raka piersi. Inny przyjaciel Anny Danilovna za pomocą wacików solankowe nakładanych bezpośrednio na szyjce macicy około 15 godzin, aby poradzić sobie z rakiem szyjki macicy. Po 2 tygodniach leczenia, guz rozcieńczona stała miękki, jego wzrost zatrzymany. Takie pozostał aż do chwili obecnej.

To jest bardzo ważne, aby wybrać materiał na bandaże. Materiał powinien być higroskopijny. W tym samym czasie, musi zachować solanki w dużych ilościach. Jak napisałem powyżej, to najlepiej użyć starego lnianej lub bawełnianej szmatki. Roztwór do stosowania powinien być wystarczająco ciepły, około czterdziestu pięciu stopni. Po zwilżeniu materiał powinien być lekko ścisnąć go nie być zbyt sucha i zbyt mokry. Na bandaż nie może być nałożona lub skompresować papier lub folię, po prostu trzeba opatrzyć go z bandaż lub plaster do mocowania. Jeśli sos jest stosowana do brzucha, konieczność bandaż jak mocniej za nocleg żołądku zmniejsza się objętość, więc bandaż staje się wolny i nie jest już ważny. Aby bandaż lepiej przylega do pleców, na niej umieścić jakąś poduszkę i opatrzyć go w miejscue bandażem.

W soli jako lek istnieje wiele innych niezwykłych właściwości. Oto kilka przykładów:

– Sól może być stosowany w leczeniu napadów astmy. Aby to zrobić, należy umieścić kilka ziarenek na języku tylko po wypić 1-2 szklanki wody.

Na skuteczność soli nie jest gorsza od inhalatora i nie ma toksyczne działanie na organizm w tym samym czasie.

– Sól odgrywa niezwykle ważną rolę w leczeniu zaburzeń emocjonalnych i uczuciowych. Skuteczne sól podstawnik litu (zawartego w popiele papierosów), stosowane w leczeniu depresji. Regularne stosowanie małej ilości popiołu infuzji w gorącej wodzie (1 godz. L. Popiół wlać 400 ml wrzącej wody i gotuje w niskiej temperaturze przez 30 minut, trwa od 1 łyżka. Łyżka trzy razy dziennie) uniknie cierpienia wywołane stany depresji, a także takie choroby jak stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona i choroba Alzheimera.

– Sól odgrywa ważną rolę w zapobieganiu i leczeniu raka. Komórki nowotworowe boją tlenu. mogą żyć tylko w złym środowisku z tlenem. Gdy ciało również nasycony wodą, sól zwiększa objętość krwi, pomagając mu dotrzeć do wszystkich części ciała; tlenu i aktywność komórek odpornościowych dostać się do tkanki rakowej i zniszczyć go.

Przeczytaj artykuł -   Czynniki ryzyka nadciśnienia tętniczego

– Sól pomaga pozbyć się podwójnego podbródka. Gruczołów ślinowych brak soli i zmuszony zwiększyć wydzielanie śliny, aby zapewnić wystarczającą ilość wilgoci do procesu żucia i przełykania. Przepływ krwi do wzrostu gruczołów ślinowych, naczynia krwionośne zaczynają „nieszczelności”, aby umożliwić gruczołów wystarczającej ilości wody do wytwarzania śliny. Ziarn ciecz jest zatem limfoidalnych wystaje poza gruczoł, gromadząc się pod skórą brody, policzków i szyi.

– jak w przypadku astmy użytecznych soli, tak szkodliwego nadmiaru potasu.

Nadużywanie sok pomarańczowy, banany i wszelkie napoje z wysoką zawartością potasu może wywołać atak astmy. Bardzo przydatne, aby dodaćw soku pomarańczowego mało soli równowagi rolę sodu i potasu w utrzymaniu odpowiedniej objętości wody wewnątrz jak i na zewnątrz komórek. W niektórych kulturach wykonane ogórkowy arbuza i inne owoce, co jest dobrym rozwiązaniem. Fakt, że te owoce zawierają dużo potasu. Dodanie tych soli pozwala zrównoważyć działanie sodu i potasu.

– Sól – potężne narzędzie do radzenia sobie ze stresem.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )