Mapa strony Polityka prywatności

Komora hiperbaryczna nadciśnienia

Czy można leczyć udar mózgu, tak że nie pozostaje konsekwencje w trakcie niedokrwienia? Tak, jeśli umieścić pacjenta w odpowiednim czasie w komorze ciśnieniowej pod niewielkim nadciśnieniem, przeciwutleniacz, zaangażowanych w mechanizm zużycia tlenu. Tak więc możliwe jest, aby wyeliminować niedokrwienie mózgu, przywracania autoregulacji mózgowego przepływu krwi oraz znacznie poprawić stan pacjenta. W połączeniu z kompresji medycznych wszystkie leki, a zwłaszcza antybiotyki, glikozydy nasercowe, hormony, jest znacznie bardziej skuteczne i bezpieczne.

Przywracanie normalnego przepływu krwi, normalizacja aktywności komórek nerwowych, wymaga pewnego czasu i ukierunkowanego leczenia. Skuteczność leczenia zależy przede wszystkim od prawidłowej diagnozy i właściwego leczenia. Normoxic barotherapy skoku może być głównym leczenia, które w połączeniu z wymaganym lekiem terapii zapewnia leczenie chorób związanych z podstawowych i ma dużą wydajność i przedłużoną aftereffect.

W jaki sposób tak prosty i tani sposób można poradzić sobie z udarem, gdy już zaburzenia czynności mózgu, unieruchomionej kończyny, zaburzenia świadomości? Z chorobą, przed którą wszystkie nowoczesne leki są bezsilni?

Dzisiejsze zużycie tlenu w mózgu, przy udarze badania wykazały, że w pierwszych minutach w obszarze suwu zmniejszonym mózgowego przepływu krwi, co oznacza zmniejszenie o 20%, prowadzi do zakłóceń w pracy mózgu. Jednak zużycie tlenu mózg jest zapisany w „standby” przez długi czas po udarze, a więc własne komórki nerwowe, które naprawdę nie mogą zostać przywrócone po śmierci, jeszcze rentownego i terminowego przywrócenia przepływu krwi może całkowicie wyeliminować skutki udaru mózgu. Dlaczego jest tak wiele funkcji mózgu, zależy od przepływu krwi w mózgu? Najmniejszy przepływ lub funkcjinia nie zależy od istotnej aktywności jednej komórki i wielu połączonych specjalnymi sposobami (aksonów), tworzące rodzaj układu funkcjonalnego ze względu na konieczność wymiany regulatorów transportu. Przez zmniejszenie przepływu krwi o 20% funkcjonowania aksonów zostaje zakłócony i dlatego komunikacja pomiędzy komórkami nerwowymi, a tym samym cały układ funkcjonalny do zapewnienia funkcji nerwowych zakłócone.

Jeśli przyczyna jest spowodowana zaburzeniami w przepływie krwi w mózgu jest wyeliminowane, a to w tym kierunku pracuje całe ciało po udarze mózgu – sytuacja w mózgu jest dozwolone – przepływ krwi jest zmniejszona i nie jest korzystny, z całkowitym ustąpieniu objawów dla udaru. Jeśli zmiany w mózgu pogarsza, udar nasilenie rośnie, a jego działanie też.

Co można zrobić w takiej sytuacji nie jest poważnym krótki pobyt w ciągu 20 minut w komorze pod niewielkim nadciśnieniem. Ze względu na unikalne możliwości nadciśnienia wpływu na dostawy konsumpcji i tlenu do tkanek możliwe było przywrócenie przepływu krwi i jej regulację w najmniejszych naczyniach -kapillyarah. 1), aby dostarczyć pożądany nadmiar tlenu w celu wyeliminowania deficytu w obszarze niedokrwienia, 2) aby aktywować zużycie tlenu komórki w przypadkach niedokrwienia (niedostatecznego dopływu krwi) do postaci energii ATP (fosforany zasilanie) oraz dwutlenku węgla, który jest głównym regulatorem przepływu krwi w mózgu , 3) w celu przywrócenia regulacji przepływu mózgowego na żądanie, która jest kluczem do pełnego wyzdrowienia po niedokrwieniu.

Przeczytaj artykuł -   Jak zastosować opatrunek z nadciśnieniem

Dlaczego nie może dać więcej dodatnie ciśnienie w komorze? Bo wtedy nie będzie więcej tlenu. Rzeczywiście, w osoczu krwi rozpuszczalności tlenu zależy od ciśnienia. Jednak maksymalna nasycenia tlenem hemoglobiny (100%), pod ciśnieniem 1,05 ata. Mianowicie, hemoglobiny w krwinkach czerwonych (erytrocytów) dostarcza krew do tkanek na żądanie – tyle węgla jest uwalnianykwas zużycia tlenu. A co sprawia, że ​​rozpuszczonego tlenu? Jest to niebezpieczny balast, który nie jest pobierana nawet zasilany ścianę naczynia. Zwiększenie ilości tlenu rozpuszczonego w plazmie może spowodować poważne zakłócenia w organizmie – włączenie Nadmierne utlenianie procesów, zwiększenie lepkości krwi, tj zmniejszyć rzeczywisty płynność, a więc bezpośrednio upośledzać przepływu krwi w mózgu.

Dlaczego to właśnie przez wdychanie czystego tlenu nie może wyeliminować deficyt w mózgu? Ze względu na dualnością tlenu. Tlen silnym utleniaczem i korpus musi być zabezpieczona przed jego nadmiarze, ponieważ w zetknięciu z jądra komórkowego może utleniać materiał genetyczny, który jest niezgodny z życia. W związku z tym, że ciało jest tylko 300ml tlenu tylko 1 minuty do oddychania. Jeśli oddychanie, to znaczy podaż tlenu w organizmie nie może być wznowione – zginął od uduszenia. Podczas wdychania czystego tlenu do płuc będzie chroniona przed nadmiarem tlenu przetaczania krwi – to jest przejście od strefy natleniania (poza pęcherzyków płucnych) i natlenionej krwi żylnej ponownie spada do tkanek, które mogą tylko zwiększyć niedobór tlenu w organizmie, a szczególnie mózgu. Dlatego tylko w wąskim nadmiaru zakresie ciśnień w komorze poprzez ograniczenie zawartości tlenu wynoszącej 30% i ograniczenie eksozitsii prowadzi do dostarczenia większej ilości tlenu do tkanek w wyniku hemoglobiny bez zwiększenia zawartości rozpuszczonego tlenu znacznie, a tym samym pomagać ciało rozwiązania złożonych problemów z deficytu tlenu w mózgu podczas suwu. W tych warunkach nadciśnienia w komorze bezpośrednio przyspiesza zużycie tlenu z utworzeniem energii w błony mitochondrium. nieznaczne przyspieszenie nie jest niezbędna dla całych komórek z powodu dopływ krwi jest regulowana w szerokim zakresie. Ale dla komórek z zaburzeniami ukrwienia jest bardzo użyteczna, gdyż pozwala zwiększyć edukację energetyczną w nich i przywrócić prawidłowy przepływ krwi i jej regulacja.

Stwierdzono, że jeśli lecheniyu dodać produkty, które są bezpośrednio zaangażowane w zdrowym zapotrzebowania na tlen w błonach mitochondriów (część komórek, w którym zużycie tlenu), a mianowicie koenzym Q10 i bioflawonoidy, że efekt terapeutyczny sposób zwiększa się kilkakrotnie, a najważniejsze jest przedłużony terapeutyczny efekt.

Gdy jest to konieczne, aby rozpocząć leczenie udaru mózgu? Jeśli on już opracowane – natychmiast. A jeszcze lepiej, aby zapobiec udar. Na długo przed jego rozwoju – kiedy już pierwsze objawy meteozavisimosti lub wahania ciśnienia krwi, bóle głowy, zawroty głowy muszą brać udział w kursach leczenia rehabilitacyjnego 1-2 razy w roku. barotherapy zastosowanie przywraca mikrokrążenie w mózgu i nerek (co jest bardzo ważne w leczeniu nadciśnienia), które mogą zapobiec rozwojowi mózgu.

Przeczytaj artykuł -   Rodzaje nadciśnienia tętniczego - formy nadciśnienia tętniczego

A jeśli już miał wylew i przez długi czas – rok lub więcej i mamy do czynienia ze wszystkimi jego katastrofalne skutki? Czy ciśnienie leczenie jakoś pomóc w tej sprawie? Okazało się, że tak!

wykorzystanie kompresji medycznych zidentyfikowaliśmy optymalny zakres, w połączeniu z przeciwutleniaczami, do bezpośredniego przeprowadzenia tlenu w mitochondriach transportu elektronów membrany okazało się skuteczne w leczeniu objawów udaru. W leczeniu objawów ciężkiej deficytu skoku o szorstkiej i nawet demencji, używamy kombinacji tej metody z cyklosporyną A (immunomodulator, ma unikalną zdolność do wpływania na błonie mitochondrialnej). Zastosowanie tej metody towarzyszy nam bez precedensu w historii efekt i przywraca pamięć i tożsamość pacjenta. Stosując nowy sposób okazał się skuteczny w leczeniu wielu chorób neurodegeneracyjnych i chorób autoimmunologicznych.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )