Mapa strony Polityka prywatności

Leczenie i zapobieganie nadciśnieniu tętniczemu

ReCardio - lek normalizujący funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi, eliminuje bóle głowy, normalizuje funkcjonowanie naczyń krwionośnych, zatrzymuje ataki arytmii.

Lek ReCardio na nadciśnienie

Jest dostępny w postaci kapsułek, nie wpływa niekorzystnie na wątrobę i nie ma skutków ubocznych. Na głównej stronie naszej witryny możesz przeczytać szczegółowy opis Recardio, dowiedzieć się o jego składzie i zasadzie działania komponentów.

Zalecenia dla życia zmienia się, gdy

nadciśnienie

Usunąć solniczki z tabeli

należy ograniczyć stosowanie soli do 5 g na dzień, która stanowi sedno jest zawarte w gotowych potraw, więc lekarze zalecają, że u pacjentów cierpiących na nadciśnienie, usunąć solniczki z tabeli.

wiadomo, że sól retencji wody w organizmie, a zatem objętości krążącej krwi w naczyniach wzrasta. W wyniku tego, zwiększa się obciążenie serca i nerek, co jest niepożądane w przypadku nadciśnienia. Także nadmierne używanie soli prowadzi do obrzęków.

Pozbycie nadwagi i normalizuje poziom cholesterolu

Pacjenci, którzy mają nadwagę, wysokie ciśnienie krwi jest rejestrowana kilka razy częściej niż ci, którzy nie są otyli. U tych pacjentów, w większości przypadków, podwyższony poziom cholesterolu. On zdeponowany w postaci płytki na ścianach tętnic, zwężenie światła, co przyczynia się do jeszcze większego wzrostu ciśnienia tętniczego. Do utraty wagi u chorych i normalizacji metabolizmu lipidów wymagają ciągłej liczbę diety 10, specjalnie przeznaczonych dla osób cierpiących na choroby układu krążenia.

zwiększenie aktywności fizycznej

W leczeniu nielekowych nadciśnienia zajęcia wychowania fizycznego odgrywają bardzo ważną rolę. Musi być co najmniej 3 razy w tygodniu przez godzinę do uprawiania sportu. Przed treningiem trzeba skonsultować się z kardiologiem, który może polecić zakres dozwolonych ćwiczeń dla każdego pacjenta. Trzeba zacząć trening powoli, bardzo powoli zwiększając obciążenie. Nie zapomnij, że trzeba przeprowadzić na świeżym powietrzu przez co najmniej 2-3 godzin dziennie, godziny piesza mozhet być doskonałą alternatywą dla siłowni.

Jak pozbyć się złych nawyków

Kardiolodzy Zalecamy, że wszyscy moi pacjenci do rzucenia palenia i picia. Palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu jest kilkakrotnie zwiększa ryzyko nadciśnienia i jego powikłań. Wielu pacjentów, szczególnie tych o długiej historii palenia tytoniu i spożywania alkoholu, trudno jest zrezygnować z tych złych nawyków. W takich przypadkach, może potrzebować pomocy terapeutów i innych specjalistów.

Przeczytaj artykuł -   Różnice nadciśnienia i nadciśnienia, jaka jest między nimi różnica

Niestety, wielu pacjentów cierpiących na nadciśnienie, ignorują te zalecenia lub nie wypełniać je w całości. Ale mimo braku objawów, choroba nadal rozwijać, a gdy będzie ona przejawiać objawy, zmiany stylu życia muszą być na tyle do leczenia.

Leczenie farmakologiczne

Obecnie przemysł farmaceutyczny może zaoferować ogromną ilość leków w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Jak zrobić jakieś leki w leków hipotensyjnych mają skutki uboczne, które często powoduje pacjentów z niewydolnością od ich otrzymania. Z różnych leków, lekarz może wybrać najlepszą opcję leczenia dla każdego pacjenta. W celu wybrania żądanej grupy leków i ich dawkowania, czasami nawet najbardziej doświadczeni kardiolodzy mogą potrzebować więcej niż jeden miesiąc. Samoleczenia, a także leczenie środków ludowej, jeśli nadciśnienie jest nie do przyjęcia.

główne grupy leków stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego:

    

 1. Beta-blokery – jeden z najczęściej stosowanych grup leków. Przyczyniają się one do zmniejszenia ciśnienia w krwiobiegu, przyczyniają się do poprawy ukrwienia mięśnia sercowego, zmniejszyć częstość akcji serca, a także w pewnym stopniu przyczynić się do regresji przerostu lewej komory serca. Beta-blokery mogą być stosowane w monoterapiii choroby.
 2.   

 3. moczopędne (diuretyki) są powszechnie stosowane w leczeniu. Zwiększenie wydalania płynów przez nerki, przyczyniają się do zmniejszenia objętości krwi i zmniejszenie ciśnienia w krwiobiegu.
 4.   

 5. blokery kanału wapniowego rozluźnić komórek mięśni serca i naczyń krwionośnych, co umożliwia przepływ krwi w nich ulega poprawie, a ciśnienie jest zmniejszone.
 6.   

 7. blokery receptora angiotensyny II – najbardziej zaawansowanej grupy leków przeciwnadciśnieniowych. Blokada angiotensyny zmniejsza wytwarzanie hormonu aldosteronu, co przyczynia się do tego, że woda i ich sole są zatrzymywane przez nerki. Uważa się, że leki z tej grupy charakteryzują się dobrą tolerancją i mieć jak najmniej efektów ubocznych.
 8.   

 9. ACE (enzym konwertujący angiotensynę), często stosowany u pacjentów cierpiących na choroby nerek, i niewydolności serca w złożonej terapii. inhibitory ACE zmniejszyć skurcz naczyń, zatrzymywanie sodu i płynu, osłabiać wpływ na układ sercowo-naczyniowy współczulnego układu nerwowego, a kilka innych efektów obniżających ciśnienie.

Oprócz grup leków opisanych powyżej, nie jest nadal bardzo duża lista leków, które są stosowane w leczeniu nadciśnienia. Decyzja o powołaniu ich trwa tylko lekarz na podstawie badań laboratoryjnych i instrumentalnych. Leczenie hipotensyjne jest zwykle powołany na czas nieokreślony, a lekarze ostrzegają pacjentów.

Zapobieganie nadciśnieniu

Jest to przewlekła choroba jest łatwiej zapobiegać niż leczyć. Myśleć o zapobieganiu nadciśnienia samoistnego konieczne w młodym wieku, zwłaszcza jeśli ktoś bliscy cierpią z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.

Przeczytaj artykuł -   Diagnoza nadciśnienia tętniczego

Wszystkie środki zapobiegawcze mają na celu zajęcie się czynniki, które zwiększają ryzyko wystąpienia tętniczychnadciśnienie. Trzeba rzucić palenie, nadmierne spożycie alkoholu i regularne ćwiczenia na świeżym powietrzem i ćwiczeń porannych powinien dostać w zwyczaju każdej osoby. Ponadto, aby uniknąć sytuacji stresowych i przestrzegać odpowiedniej diety. Do wyboru diety niezbędnych do normalizacji masy ciała, najlepiej jest skontaktować się z dietetykiem.

Wszyscy mężczyźni w wieku powyżej 40 lat zaleca coroczną wizytę do kardiologa lub lekarza w celu inspekcji i kontroli poziomu cholesterolu we krwi.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )