Monitorowanie EKG metodą Holtera pod kątem nadciśnienia

Monitorowanie

Wiele osób obawia przerwy serca, ból serca, podwyższone ciśnienie krwi. Często skargi te powstają podczas spaceru, w nocy lub podczas snu.

Vrach kardiolog zaleca dokonanie elektrokardiogram, ale chyba EKG nie wykazuje żadnych istotnych zmian. Dlaczego tak się dzieje?

EKG zapisu wynosi 5-10 sekund, więc EKG może pokazać możliwych poważnych i niebezpiecznych chorób serca i pozwala ocenić pracę serca jest tylko w pokoju.

W takich przypadkach, aby pomóc pacjentowi i lekarz przychodzi do nowoczesnych metod diagnostyki chorób układu sercowo-naczyniowego: monitorowanie EKG metodą Holtera.

Ta metoda pozwala nie tylko dokonać diagnozy, ale również znacznie zwiększyć skuteczność leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego (nadciśnienie tętnicze, zawał serca, miażdżyca, zapalenie mięśnia sercowego).

Ciągłe EKG (Holter) przez 12 – 48 godzin w celu oceny czynności serca w całości.

ReCardio - lek normalizujący funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi, eliminuje bóle głowy, normalizuje funkcjonowanie naczyń krwionośnych, zatrzymuje ataki arytmii.

Lek ReCardio na nadciśnienie

Jest dostępny w postaci kapsułek, nie wpływa niekorzystnie na wątrobę i nie ma skutków ubocznych. Na głównej stronie naszej witryny możesz przeczytać szczegółowy opis Recardio, dowiedzieć się o jego składzie i zasadzie działania komponentów.

Wskazania do monitorowania EKG:

    
 • okazjonalne lęk lub ból w sercu, duszność,
 •   

 • epizodyczny pogorszenie stanu zdrowia związane z pracą serca,
 •   

 • wpływ aktywności naturalnego i stanu emocjonalnego na sercu.
 •   

 • omdlenia, zawroty głowy bezmyślne, osłabienie;
 •   

 • słabość w godzinach porannych.

Holter EKG lub EKG – metoda ciągłego nagrywania serca w EKG w ciągu dnia w naturalnej aktywności pacjenta. Określenie „Holter” powstał po twórcy metody – amerykański naukowiec Norman Holter.

Prowadzenie Holtera kontroli

    
 1. rejestrator przenośne EKG (rozmiar telefonu komórkowego) jest przymocowany do paska pacjenta.
 2.   

 3. Podczas przechwytywania dni rejestratora EKG i rejestruje w pamięci.
 4.   

 5. Na koniec dnia lekarz „usuwa” dane z przenośnego dyktafonu, analizuje je, daje wniosku.

Metodologia EKG Holter

Lekarz bada pacjenta, produkuje i przywiązuje przenośny magnetofon. Produkuje dzienniczek. Następnie pacjent wraca do swojej naturalnej aktywnego życia iw ciągu dnia wypełnia dziennik, w którym potrzebne są następujące parametry będą naprawić:

    

 1. zawód (spacery, jazda, ruch, odpoczynek, stan emocjonalny)
 2.   

 3. uczucie, które towarzyszy pracy (szybkość, zawroty głowy, osłabienie, kołatanie serca, ból w ITD serca).
Przeczytaj artykuł -   Niezbędne nadciśnienie tętnicze: co to jest, definicja i leczenie

Jeden dzień badanie dostarcza rejestrator i dziennik lekarza. Lekarz wprowadza dane do danych komputerowych i pamiętnik z przenośnego dyktafonu, analizuje dane, wyciąga wnioski.

Specjalny program pozwala na identyfikację i analizę wszystkich rodzajów zaburzeń rytmu serca, ból i bezbolesny ataki niedokrwienia mięśnia sercowego.

monitorowanie EKG metodą Holtera Dzienne – zapis EKG w ciągu dnia.

jednorazowe Electrodes- „rzep” znajduje się na klatce piersiowej pacjenta. Te kardioregistrator jest podłączony, który jest zamocowany na taśmie.

Iscledovanie wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, pacjent nadal wykonywać zwykłe obciążenia dla niego. Po jednym dniu, urządzenie jest usuwane i przeprowadzono szczegółową analizę dziennej zapisu EKG. Metodologia Holter EKG w celu oceny funkcji serca w normalnej aktywności pacjenta (reakcja serca do obciążenia fizycznego i emocjonalnego, stan serca podczas snu, rytmu i przewodzenia serca w ciągu dnia, ujawnia epizody bólu i bezbolesnego niedokrwienia mięśnia sercowego, pomaga wyjaśnić przyczynę omdleń i blisko omdlenia stany, itp.) Metodyka bardzo pouczające i całkowicie bezpieczne dla pacjenta.

Againstopokazany do rejestracji EKG metodą Holtera nie jest.

Codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego (ciśnienie krwi) – zapis ciśnienia tętniczego (BP) w ciągu dnia. Urządzenie mankiet rejestracji ciśnienia krwi, jest przymocowany do ramienia pacjenta i automatycznie w określonych odstępach czasu są rejestrowane BP.

Holtera monitorowania ciśnienia krwi – funkcjonalny sposób diagnostyczny, z którym jest wykonywana w ciągu dnia pacjentów pomiaru ciśnienia krwi in vivo.

Ocena ciśnienia krwi prowadzi się przez 24 godzin. W ciągu dnia co pół godziny urządzenie przenośne (Holter) rejestruje do 48 pomiarów ciśnienia krwi, w tym okresy snu i okresów stresu. Dzięki temu stają się dostępne do analizy zmian w ciśnieniu krwi, które są trudne do śledzenia na krótkiej recepcji u lekarza.

Istnieje wiele sytuacji, które wywołują wiele pytań na lekarza, zanim będzie mógł zdecydować, czy leczyć „wysokie ciśnienie krwi”, a jeśli traktować, jak? Odpowiedzi na te i inne pytania w diagnostyce i leczeniu pomogą dać monitorowanie cutochnoe ciśnienia tętniczego (ciśnienie krwi).

Badanie to pomaga zrozumieć lekarza, o jakiej porze dnia zwiększa ciśnienie kiedy najlepiej jest brać narkotyki i zmienić dawkę leku trzeba.

przyjmowania, pacjent jest przymocowany do opaski ramię jest podłączone do urządzenia.

Przeczytaj artykuł -   Czy można wylać zimną wodę na nadciśnienie

To trwa około 10 minut i nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Następnego dnia wyjąć i monitorowanie analizy danych.

Metoda nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Jest prosty, bezpieczny i bardzo skuteczny. Co najważniejsze, monitorowania ciśnienia krwi przeprowadzono w normalnym toku życia ludzkiego, który przyczynia się do poprawy jakości diagnostyki i prawo do decydowania o konieczności i strategii leczenia.

Wszystko to sprawia, że ​​jest możliwe, aby prawidłowo zdiagnozować i przepisać lecheo.

Nie zaczynaj chorobę – wystarczy skontaktować się ze specjalistami.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )
ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca