Pierwsza pomoc na nadciśnienie tętnicze

reanimacyjny w nadciśnieniowego mieć, próbując jak najszybciej, aby zmniejszyć ciśnienie krwi pacjenta, inaczej uniknąć nieodwracalnego uszkodzenia narządów wewnętrznych. W tym celu następujące pozycje od narkotyków nadciśnieniem tętniczym: kapoten lub Corinfar, ciśnienie skurczowe 200 mm Hg. Art. – klonidyna (klonidyną) pod językiem. Ocena wpływu po 30-40 min. Jeśli ciśnienie krwi zmniejszyło się o 20-30%, to znacznie zmniejsza niepożądany, to wystarczy. Jeśli leki te nie mogą złagodzić sostoyanitse pacjenta, nazywamy «karetka».

wczesny dostęp do lekarza, zadzwoń „pogotowie” dla nadciśnieniowego zapewni skuteczne leczenie i uniknąć komplikacji nieodwracalne.

Po wywołaniu w „pogotowie”, aby spowodować brygady pogotowia, konieczne jest, aby wyrazić dyspozytor skarg pacjenta i jego numery ciśnienie krwi. Zazwyczaj hospitalizacja nie jest wykonywana, jeśli pacjent ma przełom nadciśnieniowy nie jest skomplikowane uszkodzenia narządów wewnętrznych. Ale być przygotowany na to, że hospitalizacja może być konieczne, zwłaszcza jeśli nadciśnieniowy pojawiła się po raz pierwszy.

reanimacyjny dla nadciśnieniowego przed przybyciem pogotowia następująco:

    

 • Pacjent powinien być wzięty w łóżku za pomocą poduszek półsiedzącej pozycji. Jest to ważny środek do zapobiegania orthopnoë (zadławienia, trudności w oddychaniu), które można zaobserwować w nadciśnieniowego.
 •   

 • Jeśli pacjent jest już leczony na nadciśnienie, to trzeba podjąć niezwykłą dawkę ich hipotensyjnego leków. Pamiętaj, że lek działa najskuteczniej, jeśli dana podjęzykowo, który jest zasysane „ciśnienie” pigułka pod językiem.
 •   

 • Należy dążyć do zmniejszenia wskaźników krwi dającLenia 30 mm. Hg. Art. przez pół godziny i w temperaturze 40-60 mm. Hg. Art. w ciągu 60 minut od początkowych znaków AD. Jeśli udało się osiągnąć takiego obniżenia, a następnie podjąć dodatkowych dawek leków, które obniżają ciśnienie, nie. Niebezpieczeństwo ostro „zestrzelić” ciśnienie krwi do normalnego poziomu, ponieważ może to spowodować trwałe zaburzenia krążenia mózgowego.
 •   

 • Można brać leki anty-lękowe, takie jak Corvalol do normalizacji stanu psycho-emocjonalnego pacjenta, aby go uwolnić od lęku, drażliwość, niepokój.
 •   

 • Pacjent z przełomu nadciśnieniowego przed przybyciem lekarza, chyba że jest to absolutnie konieczne, nie należy przyjmować wszelkie nowe, nietypowe dla niego leki. To niepotrzebne ryzyko. Lepiej jest poczekać na przybycie zespołu pomocy medycznej w nagłych wypadkach, które wybierze najbardziej odpowiedni lek i wchodzi jej zastrzyk. Te same lekarze, jeśli to konieczne, podejmie decyzję w sprawie przyjęcia pacjenta do szpitala lub dalszego leczenia w warunkach ambulatoryjnych (w domu). Po łagodzenia potrzeby kryzysowej, aby zobaczyć lekarza ogólnego lub kardiologa, aby znaleźć najlepszy środek hipotensyjny dla „rutynowej” leczeniu nadciśnienia tętniczego.
Przeczytaj artykuł -   Nadciśnienie tętnicze - objawy i przyczyny choroby

Poniżej przedstawiono zalecenia, gdy ból w klatce piersiowej, pieczenie, uczucie ucisku za mostkiem.

    

 • Jeśli masz ochotę po raz pierwszy – są pilnie tabletka 1 nitrogliceryny pod język lub Nitrosorbid, 1 aspirynę i zadzwoń do pogotowia «»
 • !
    

 • W przypadku, w ciągu 5-10 minut po zażyciu tabletki 1 nitrogliceryny pod język bólu utrzymuje się ponownie mieć taką samą dawkę leku. Maksymalna można stosować kolejno maksymalnie trzech tabletek nitrogliceryny. Jeśli po tym ból, pieczenie, ciśnienia lub dyskomfort w klatce piersiowej zatrzymanego, pilna potrzeba, aby wywołać «karetka»!

Jeśli masz bicia serca, „przerwy” w sercach

    

 • Oblicz puls, jeśli jest ona większa niż 100 uderzeń na minutę lub jest nieregularna, nazywają „pogotowie”! Lekarze usunąć Elektrokomardiogrammu (EKG) i podejmie właściwą decyzję dotyczącą dalszej strategii leczenia.
 •   

 • Nie można niezależnie brać leki antyarytmiczne, jeśli wcześniej nie było pełne badanie przez kardiologa, a lekarz nie daje szczegółowe instrukcje w przypadku wystąpienia epizodu arytmii.
 •   

 • Wręcz przeciwnie, jeśli wiesz, co masz arytmię, diagnoza zostanie ustalone przez wynikach pełnego zbadania przez kardiologa, jesteś już biorąc jeden z leków antyarytmicznych lub na przykład wiedzieć, jaki rodzaj leku „bierze” ty rytmu serca (i jeśli jest to zalecane przez lekarza prowadzącego) wtedy można go używać w dawce określonej przez lekarza. Jednocześnie należy pamiętać, że arytmia często samoistnie w ciągu kilku minut lub kilku godzin.

Pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi powinny mieć świadomość, że najlepszym zapobieganie nadciśnieniowego – regularne przyjmowanie leku, który obniża ciśnienie krwi, co jest przepisane przez lekarza. Pacjent nie powinien być bez konsultacji ze specjalistą bardziej dramatycznie skasować sama leki hipotensyjne, zmniejszyć dawkę lub wymienić go na inny.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Przeczytaj artykuł -   Co to jest kryzys nadciśnieniowy - leczenie, przyczyny i konsekwencje

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )
ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca