Podanie domięśniowe roztworów hipertonicznych

Sztuczna przedwczesnych porodów – jest poronienie w późnym okresie ciąży, podczas przeprowadzania aborcji instrumentalnej nie jest już możliwe. Istnieją specjalne techniki sztucznej urodzenia, ale z nich korzystać wyłącznie ze względów medycznych i społecznych.

Kto przeprowadził sztuczny poród

Sztuczna przedwczesnych porodów – jest poronienie. Ze względów zdrowotnych, jeśli istnieje bezpośrednie zagrożenie dla życia matki, takie dostawy mogą być przeprowadzane na każdym etapie ciąży, począwszy od 22 tygodni. Te bezpośrednie zagrożenia są, na przykład, ciężkie formy późnego zatrucia ciążowego – z przedrzucawkowego i rzucawki, gdy zaczyna ciężkie zmiany w ośrodkowym układzie nerwowym z napadami i zaburzeniami świadomości, co może prowadzić do śmierci kobiety ciężarnej. Istnieją inne warunki, które wymagają natychmiastowej matki przerwanie ciąży na każdym etapie. Na części wskazania płodowe są jego stan krytyczny.

Ponadto, istnieje stan zdrowia matki i płodu, a także wskazania socjalne dla aborcji za okres od 12 do 22 tygodni. W tym przypadku również czasami nazywane sztuczną narodziny.

Jak są sztuczne urodzenia

Sztuczne poród może powodować wiele sposobów. W zależności od etapu ciąży, ogólny stan zdrowia kobiety i jej wcześniejszych chorób. Wszystkie metody sztucznego urodzenia są używane wyłącznie w szpitalu.

Sposób konserwatywne lub medyczną sztucznego zainicjować skurcze macicy (wzbudzenie pracy) poprzez wprowadzenie hormonów estrogenowych i leków, które wzmacniają skurcze mięśni. W tym celu można stosować oksytocyny, prostaglandyny i mifegin.

Oksitotsin oznacza hormon przysadki, a jego głównym działaniem – stymulowania skurczów mięśni macicy. Lek jest podawany dożylnie przez obserwowanie statusu kobiet i tylko z shpoy jednak, że pomaga szyjkę otwartej.

Prostaglandyny – Biologicznie aktywne substancje, które nazywane są „lokalne” hormony, aktywnie wpływać na aktywność macicy. Lek jest także podawać dożylnie, albo miejscowo w postaci żelu, który nakłada się na błonę śluzową pochwy i szyjki macicy. Prostaglandyny czasami w połączeniu z wprowadzaniem oksytocyny – efekt wzajemnie się uzupełniają. Prostaglandyny są wytwarzane w postaci preparatów alfa Prostin F2 Prostin E2 Prostin E2 żelu dopochwowego. Prostaglandyny są bardzo długie, proces sztucznej urodzenia w przypadku bolesne, więc metoda dzisiaj dość rzadkie.

Przeczytaj artykuł -   Jak zastosować opatrunek z nadciśnieniem

Mifepriston – lekiem, który hamuje działanie hormonu żeńskiego progesteronu. Fizjologiczne działanie progesteronu podczas ciąży jest głównie w kontrolowaniu zdolności macicy. Mifepristone jest używany głównie do przerywania ciąży we wczesnym stadium, ale czasami jest on używany, w celu wywołania sztucznego narodziny. Często zdarza się, że w połączeniu z prostaglandynami.

sztuczne metody chirurgiczne są również kilka rodzajów – mała brzusznej pochwy cesarskie rozwiązania podawanie soli, poszerzające kanał szyjki macicy i otwarcie błon.

aborcja roztwór soli, który jest czasami nazywany „napełnianie” jest właściwie nazywany intraamnionalnym podawanie hipertonicznego rozwiązań. roztworu o stężeniu soli jest wstrzykiwany bezpośrednio do pęcherza płodu, przy czym płód umiera. W ciągu kilku dni po tej sztucznej urodzenia miejsce.

Po sztucznym urodzenia

W trakcie operacji sztucznej narodzin i jej dziedzinie istnieją liczne powikłania. Podczas operacji – to krwawienie, czasami bardzo silne.Dlatego sztuczny poród powinny być wykonywane tylko w specjalistycznym szpitalu, gdzie kobieta jest zawsze pomoc medyczna będzie zapewniony.

Po sztucznym porodzie wiele kobiet rozwijać procesy zapalne w dziedzinie wewnętrznych narządów płciowych, zaburzenia hormonalne i niepłodności. Innym powikłaniem rodzajów mogą być syntetyczne łożyskową polip, które jest utworzone z pozostałych bitów macicy błon płodowych. Przejawia się to w postaci komplikacji krwawienia z macicy, co wzmaga się podczas menstruacji. to tylko zeskrobanie błony śluzowej jamy macicy.

Jeśli sztuczny poród odbywa się w domu, to nazywa się aborcja przestępcą. W czasach, gdy aborcja była zakazana, wiele kobiet z nielegalnych aborcji zabity. Problem ten istnieje do dziś, ponieważ na wniosek kobiety aborcja może być wykonane tylko do 12 tygodnia ciąży. Powoduje to, że niektóre kobiety do szukania pomocy dla osób bez wykształcenia medycznego, które w większości przypadków prowadzi do tragicznych skutków.

Rating
( No ratings yet )
ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca