Zastosowanie ginko biloba na nadciśnienie

ReCardio - lek normalizujący funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi, eliminuje bóle głowy, normalizuje funkcjonowanie naczyń krwionośnych, zatrzymuje ataki arytmii.

Lek ReCardio na nadciśnienie

Jest dostępny w postaci kapsułek, nie wpływa niekorzystnie na wątrobę i nie ma skutków ubocznych. Na głównej stronie naszej witryny możesz przeczytać szczegółowy opis Recardio, dowiedzieć się o jego składzie i zasadzie działania komponentów.

Ginkgo biloba – Lek poprawić mózgu, krążenie wieńcowe i obwodowe

Ginkgo Biloba – unikalny suplement diety z liści drzewa o tej samej nazwie, która rośnie w Azji Południowo-Wschodniej i Japonii.

Ta roślina – reliktem ery mezozoicznej, jednego z najstarszych i najpiękniejszych roślin na świecie, który od czasów starożytnych, „przeżył” wiele ziemskie katastrofy, do dziś niemal całkowicie zachowana jego właściwości lecznicze. Jest on odporny na szkodniki, choroby, zanieczyszczenia, a nawet promieniowania (Ginkgo biloba kiełkujące nasiona najpierw Hiroshima po bombardowania atomowego).

W vivo Ginkgo biloba pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej i Japonii. Starożytnych mnichów – Taoists – sadzenie drzew w „świętych” miejsc w pobliżu klasztorów – i wierzyliśmy, że dwupłatowy czwarty dolny ząb fan kształcie liści (biloba) reprezentują dwie fazy w taoistycznej filozofii – w „yin” i „yang” i są oznaką mądrości i koncentracji, trwałość i długowieczność.

Jak również żeń-szenia, miłorzębu japońskiego – głównym elementem tradycyjnej medycyny chińskiej. W ten powszechnie akceptowane w medycynie zakład otrzymał zaledwie 40 lat temu, po szczegółowym badaniu składu chemicznego i spektrum aktywności farmakologicznej ekstraktem z Ginkgo biloba (EGB).

Składniki

z Ginkgo biloba zawiera ponad 40 składników, główny z tego flawonoidów glikozydy terpenowe, związek (6%), i ginkgolidy i bilobalid (czyli wywołują specyficzną aktywność farmakologiczną).

Podstawowe Właściwości

Ginkgo biloba normalizuje krążenie mózgowe i wieńcowe, przywraca zdegradowane w wyniku zmian związanych z wiekiem w pamięci, słuchu, wzroku, mowy i czynności ruchowych; CIR-kulyatornuyu eliminuje awarii, przywraca elastyczność i wytrzymałość naczyń zapobiec zakrzepicy mózgowej i wieńcowejNaczynia rządowe, przywraca się przez barierę krew-mózg, a także składu jonowego i przewodnictwo komórek nerwowych; Sprzyja normalny metabolizm w komórkach nerwowych i ich tlenu; dostarcza wytwarzania i izolacji neuroprzekaźników, poprawia mięśnia sercowego żywności ma właściwości przeciwutleniające, pomaga zachować integralność i przepuszczalność ściany komórkowej zapobiega skurczowi oskrzeli (skurcz oskrzeli, co prowadzi do ataku astmy), zwiększa siłę, uspokajający (uspokajająco-ie) i rozkurczowe działanie.

Mechanizm działania w wyniku działania Ginkgo biloba na metabolizm komórek, reologię krwi i mikro-krążenia, a także odpowiedź naczynioruchowe dużych naczyń krwionośnych. Poprawia krążenie mózgowe i zwiększa zużycie tlenu, mózg i glukozy; wywiera działanie rozszerzające naczynia; hamuje agregację płytek krwi; Normalizuje procesy metaboliczne; wykazuje aktywność przeciwko wobec tkanki; zapobiega peroksydacji lipidów i tworzenia wolnych rodników, czy błon komórkowych; ma silne działanie przeciwobrzękowe w mózgu i tkankach obwodowych.

Wskazania do stosowania

    
 • zawroty głowy; bóle głowy;
 •   

 • szum wewnętrzna choroba ucha, utrata słuchu; zaburzenia pamięci, uwaga; zmniejszenie szybkości myślenia; lęk; depresja;
 •   

 • zaburzenia nerwicowe; powikłania wynikające z udarem; utrata wzroku i słuchu; chromanie przestankowe; drętwienie kończyn i chłód; choroba Raynauda;
 •   

 • naczynioskurczowe zaburzenia kończyny z lub bez zgorzeli samego
 •   

 • hormonalnych i pochodzenia ośrodkowego układu nerwowego; Zaburzenia angiospastic (skurcze naczyniowe) i niedożywienie troficzny (tkanek); żylaki oraz zakrzepowe zapalenie żył; cukrzyca;
 •   

 • nadużywanie palenia; niewydolność naczyń mózgowych; twardówkaLake tętnice mózgu z objawami psychicznymi lub bez nich;
 •   

 • angiopatii miażdżycowych kończyn dolnych; przewlekłe zatkanie tętnic; naruszenie metabolizmu komórek mózgu; zaburzenia funkcji bariery krew-mózg; obrzęk mózgu;
 •   

 • jak profilaktyki i rehabilitacji po udarze niedokrwiennym; jako profilaktyki i rehabilitacji po zakrzepicy naczyń wieńcowych.

Badania kliniczne

patologia naczyniowa

główne właściwości terapeutyczne Ginkgo biloba – zwiększony przepływ krwi w obszarze przeżywa większy lub mniejszy stopień niedogodności, włącznie z mózgiem, kończyn dolnych wszystkich tętnicach, żyłach, a nawet najmniejszych naczyń włosowatych. Od tej podstawowej właściwości wszyscy inni zależy.

zauważyć około 300 badaniach klinicznych z Ginkgo biloba bardzo skutecznie działa na naczyniach krwionośnych, ma znaczny przeciwskurczowe lub sedacji i ma znaczny wpływ na redukującego układu nerwowego.

bezstykowa zaobserwować zmiany wielu fizjologicznych parametrów w czasie wykonywania na leczenie z Ginkgo biloba 100 pacjentów z organicznymi i neurologicznych angiopatią (angiopatii naczyń nazywana jest dowolną chorobę) i 80 zdrowych ochotników.

Na podstawie wyników badań, stwierdzono, że „we wszystkich przypadkach chorób należy przypisać leczeniu miłorzębu, który jest skuteczny w cukrzycę i EN-giopatii, ponieważ zmniejsza wchłanianie insuliny”.

Badania pokazują również znaczący wzrost kapilary i przepływu krwi żylnej w naczyniach głowy spowodowany zmniejszeniem oporu naczyniowego. A co najważniejsze, zwiększenie przepływu krwi nie towarzyszy niedociśnienia lub innej zmiany ciśnienia.

Niektórzy badacze pamiętać, że wpływ Ginkgo biloba na regulacji przepływu krwi żylnej, a nie tylko zwiększają przepływ krwi, ponieważ lek usuwa skurczeżyłki (żyłki), obserwuje się często u dorosłych pacjentów z miażdżycą tętnic.

działania regulacyjne Gingko Biloba sprawia, że ​​jest naprawdę wyjątkowe narzędzie, które może zajmować się zaburzenia krążenia powstałe na skutek skurczu i okiem skutecznie przywracając przepływ krwi w obszarach naczynioruchowego paraliżu.

Przeczytaj artykuł -   Nadciśnienie w nocy - co robić i jak leczyć

Korzystanie z Ginkgo biloba pomaga uniknąć inne nieprzyjemne powikłania związane ze stosowaniem tradycyjnych środków hipotonia pozarządowe: lek poprawia krążenie obwodowe, zaburzenia krążenia mózgowego bez.

A efektem ubocznym przy użyciu standardowych peryferyjnych zwężające rozszerzające (statki środek relaksacyjny) – jest sytuacja, gdy krew stagnacji w naczyniach obwodowych i nie krążą w centralnych naczyń ośrodkowego układu nerwowego: zastosowanie konwencjonalnych w takich przypadkach lek nie wykonać główne zadanie – nie poprawia mikrokrążenie w naczyniach do ośrodkowego układu nerwowego.

Zastosowanie Ginkgo biloba prowadzi do jednoczesnego zwiększenia przepływu krwi w naczyniach obwodowych i naczyniach mózgowych.

420 pacjentów w wieku od 60 do 82 lat, które są przedmiotem badań przeprowadzonych w roku 1990, badali wpływ bardzo niskich dawek ekstraktu z Ginkgo biloba, stosowane w okresie 2 tygodni. Wszyscy badani mieli diagnozę niedostatecznego dopływu krwi do mózgu, niewydolność krążenia mózgowego () związanego z wiekiem i obecności miażdżycy. Naukowcy oczekiwać, że ze względu na wiek, stan zdrowia pacjentów oraz stosowanie niskich dawek leku jako znaczącego wyniku jego działania jest mało prawdopodobne. Ale okazało się, że spośród 420 pacjentów, 362 znaczącą poprawę przepływu mózgowego został znaleziony.

kilku bardziej długoterminowe badania (do 6 miesięcy), prowadzi się w następujących lat u pacjentów z niewydolnością naczyń obwodowych, wykazano, że stosowanie wyciągów Ginkgo biloba, przyczynia się do znacznego polepszenia wszystkich danych doświadczalnychs, w tym zdolność do długich pieszych spacerów, w którym nie ma bólu, nie ma krążenie krwi w kończynach dolnych nie powstać.

100 podsumowującym dane dotyczące badań klinicznych, można zauważyć, że pomyślne zastosowanie ekstraktu z liści Ginkgo biloba, zaobserwowano:

    

 • 65% z 30 pacjentów z centralnym i rozproszone uszkodzenie mózgu;
 •   

 • 86% z 47 pacjentów z niewydolnością krążenia mózgowego: polepszenie funkcji umysłowych, EEG i mózgu angiogram. Badanie to – dobry wykazanie potencjalnych korzyści płynących z ginkgo biloba w leczeniu chorób neurologicznych i komponentów układu krążenia;
 •   

 • 80% z 60 pacjentów z przewlekłą niewydolnością mózgu zaatakowane poprawy objawów funkcjonalne – ból zniknął były zawroty głowy i tak dalej;
 • ..
    

 • 60% pacjentów z niewydolnością ulepszania mózgowej określono za pomocą wystąpił EEG, EKG, tomografia komputerowa z czaszki i badań psychologicznych,
 •   

 • 92% pacjentów z niewydolnością naczyń mózgowych: wszystkie zmiany zniknęły w ciągu dwóch do trzech tygodni,
 •   

 • 80% przypadków bólów głowy i migreny; i pogłębianie remisja u niektórych pacjentów cierpiących na silne bóle głowy migrena, gdy objawy choroby zostały zaobserwowane przez bardzo długi czas, a nie inne leki nie pomagały;
 •   

 • dobre wyniki obserwowano w 23 z 30 przypadków obserwowano niedożywienia i towarzyszący niewydolność żylna powikłania żylaków lub zespołu postflebiticheskogo
 •   

 • 40% przypadków u 49 dorosłych pacjentów z obwodowych (tętnice Opatija niewydolnością tętnic kończyn dolnych), z pewnymi angiopatii pacjentów rozwija się powikłania cukrzycy starczej nowotworowej. Jednocześnie wyraźna poprawa stanu psychofizjologiczne i zwiększenia zdolności adaptacyjnych do otoczenia zRede;
 •   

 • 72% przypadków przewlekłej naczyniowych, które w konwencjonalnych rozszerzających naczynia dają niepożądane efekty w postaci zmniejszenia napięcia naczyń, a nie do odtworzenia tego ostatniego, z Ginkgo biloba poprawić tętniczki tonów jednocześnie do działania rozszerzającego naczynia
 •   

 • 82% pacjentów z przewlekłym skutkiem chorobę naczyń z Ginkgo biloba wyrażone we wzroście chodzenia odległość zwiększenie indeksu oscylograficzne, normalizacji ciśnienia tętniczego krwi, wyniki pletyzmografii i manometry
 •   

 • u pacjentów obturacyjnej naczyniowego (na miażdżycę zarostową) stosowanie wyciągów Ginkgo biloba spowodowało znaczne zmniejszenie bólu.

Zaburzenia

naczyniowe ucha wewnętrznego

    
 • Ginkgo biloba stosowany u pacjentów z ubytkiem słuchu w związku ze starzeniem się (presbiakuziya); Pacjenci cierpiący na stałe dzwonienie w uszach, a pacjentów z zawrotami głowy. poprawy słuchu zaobserwowano u 40% pacjentów z presbiakuziey, wszyscy pacjenci, u których leczenie było bezskuteczne, stwierdzono nieodwracalne uszkodzenie czuciowe struktury ucha wewnętrznego.
 •   

 • Większość pacjentów z szumem w uszach widziane suptsestven-noeuluchshenie 10-20 dni po rozpoczęciu Ginkgo biloba.

W wyniku badań stwierdzono, że wysoka skuteczność Ginkgo biloba z chorobami neurosensoryczne wewnętrznej natury przejawia krążenia ucha szum w uszach, zawroty głowy, bóle głowy.

W przypadku ostrego głuchoty nastąpiło w wyniku urazu głowy lub silne Wyniki wystawienia na działanie dźwięku były pozytywne w 60% przypadków.

proktologiczny

Wiele problemów Proktologia są wynikiem zaburzeń układu naczyniowego. W związku z tym, możemy spodziewać się, że Ginkgo Biloba i tutaj, aby przynieść pewne korzyści. I to jest prawda. Osoba cierpiąca na przewlekłą hemoroidy, można spodziewać się również do poprawy jeśli jest używać Ginkgo biloba.

Pacjenci zostre lub przewlekłe hemoroidy, również otrzymanych dowodów korzystnych efektów Ginkgo biloba. W przypadku 86% pacjentów z kilkudziesięciu mniej więcej takie same objawy hemoroidy wyciąg Ginkgo biloba skuteczniej jelitowych krwawień i zespoły bólowe.

Ginkgo Biloba ma pewien wpływ na poprawę szybkość działania myśli.

w porównaniu do grupy kontrolnej, grupy doświadczalnej (leczonych pacjentów z Ginkgo biloba) wykryto stały wzrost poziomu aktywności (czuwania) określony przez prosty czas reakcji i wielu reakcji wyboru.

Alzheimera

Ginkgo biloba może być wykorzystana do leczenia tej choroby, które nie może być skutecznie leczona i praktycznie nie można wyleczyć.

Ludzie od 50 do 65 lat, którzy jeszcze nie wykazywały wyraźnych objawów i nie można ustalić jednoznacznej diagnozy otępienia (demencji), ale które są często obserwowane napady zapominanie, brak koordynacji ruchowej, zaburzenia mowy, zaburzenia wzroku i słuchu, i tak dalej. g., korzystanie z Ginkgo biloba prowadzi do skrócenia czasu trwania i siły tych ataków, a także inne objawy. Przegląd objawów zaburzeń związanych z chorobą Alzheimera stosuje się także do znanych zjawisk utraty pamięci i ostrość myślenia, zaburzenia wzroku, utrata słuchu, obrzęk mózgu, żylaki, zakrzepica, skurcz naczyń itp

Przeczytaj artykuł -   Kryzys nadciśnieniowy bisoprolol pierwsza pomoc

..

Wyniki wykorzystania Ginkgo biloba są obiecujące. Pacjentów wystąpiły znaczące ulepszenia w zdolność chodzenia i w teście na bieżni, zwiększona ostrość wzroku, słuch, poczucie równowagi, nastroju i innych objawów podmiotowych i indeksy EEG poprawie.

Ginkgo Biloba zapobiega postępowi choroby i umożliwia osobom z chorobą Alzheimera i żyć normalnie w domu zamiast w pensjonacie dla upośledzonych umysłowo.

Hamowanie wolnorodnikowego

Wolne rodniki są głównie zaangażowane w proces dojrzewania i taką stanu technikiArenes choroby, takie jak cukrzyca, ślepoty, miażdżycy i tak dalej. n. Wolne rodniki są tworzone przez cechy korpusu procesów metabolicznych.

obecności bardzo silnych flawonoidów z Ginkgo biloba jest przyczyną najwyższej aktywności przeciwutleniającej tej rośliny. Fla-vonoidy Ginkgo zatężono w niektórych gruczołów układu nerwowego, a w szczególności: – w synapsach pomiędzy włóknami nerwów i naczyń krwionośnych, chroniąc je od wolnych rodników i starzenie.

Wpływ na neurofizjologii

Ginkgo biloba działa na układ nerwowy, jak następuje:

zatężeniu nadnerczy, stymulowanie syntezy ważnych HER-rotransmitterov zwiększa zdolność do normalnej aktywności fizycznej (w tym świadome i spontanicznego zachowania) i funkcji autonomicznych – takich jak wybór, kontrola ciśnienia krwi, wydzielania hormonów, kontrola poziomu cukru we krwi, a więc e..

zwiększa przepływ krwi w mózgu, pobudzając w ten sposób zwiększając liczbę receptorów, które ostatecznie prowadzi do poprawy funkcji mózgu i przejawia się w przywrócenie pamięci i zdolności myślenia logicznie dla podwyższenia ducha, co skraca czas reakcji, poprawy mowy i itd.

To pomaga zapewnić skuteczne rozpowszechnianie informacji za pośrednictwem systemu nerwowego, bezpośrednio zahamowanie niszczenia jej-rotransmitterov w synapsy i stymulować ich uwolnienie. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach zagrażających życiu. Zatem Ginkgo biloba przyczynia się do utrzymania normalnego życia, która przejawia się w poprawie stanu umysłu, pamięci i samokontroli.

Neuroprzekaźników zlokalizowane są zazwyczaj w małych „worków” lub pęcherzyków na neuronach końców, „wysyłanie informacji”, i są uwalniane do szczeliny synaptycznej w reakcji na informacje dochodzące do synapsy, co czyni, a tym samym przyczynić się do poprawy innych funkcji życiowych który zależy od układu nerwowego.

psychiczne i behawioralne objawy

Juba osoba, niezależnie od tego, czy on doświadczył wpływu wieku na funkcji umysłowych, lub aż tylko zbliża się ten termin, życie, może skorzystać z korzystania z Ginkgo biloba tylko. osoby w średnim wieku może opóźnić wystąpienie psychicznych i behawioralnych przejawów starości i być może nawet pozbyć się ich wszystkich, ci sami ludzie są starsze mogą odzyskać niektóre z istotnych cech wigoru psychicznego i odwrócenia procesu wymierania umysłu.

przenoszenia

z Ginkgo biloba jest dobrze tolerowana, a jej odbioru występują rzadko niestrawności, bólu głowy, reakcje alergiczne.

Bezpieczeństwo

Lek jest bardzo bezpieczny – zarówno samodzielnie jak iw połączeniu z innymi.

Należy zachować ostrożność podczas nephrosonephritis, nadciśnienie tętnicze u dzieci (poniżej 3 lat).

Przeciwwskazania Nie ustalono

Wskazówki

Take 2 tabletki dziennie, popijając dużą szklanką wody. Optymalna szybkość jest na okres do 3 miesięcy.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy użyć małych dawek leku przez długi okres czasu.

antyadhezyjne

pakiet zawiera 60 tabletek. Jedna tabletka zawiera 475 mg Ginkgo biloba i 25 mg Gotu kola.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )
ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca