Ziarno jęczmienia na nadciśnienie

nadciśnienie

Barley – pokarm dla dobrego zdrowia

Jęczmień zwany „sok człowiekiem.” Jęczmień – zawartość Champion wapnia, potasu, cynku, manganu i żelaza. Również w jęczmieniu miedź, krzem, nikiel, molibden, magnez, jod, brom, kobaltu, strontu i chromu. W jęczmienia ziarno zawiera witaminę A, prawie wszystkie witaminy z grupy B, witaminy D, E, PP.

Głównym pokarmem gladiatorów w starożytnym Rzymie były potrawy z jęczmienia.

Platon jako podstawa potęgi jego „stan idealny” obywateli zwany jęczmień i pszenica.

Pitagorasa w jego szkole matematycznej dla większej ostrości i wigor utrzymany dieta: camym ważnym pożywieniem był jęczmień i jęczmienia.

Pitagoras był mistrz Igrzysk Olimpijskich w celu zwalczania „Pankration” (rodzaj sztuk walki), które, według niego, przyczyniło się do specjalnej diety jęczmienia.

japoński badacz Yoshihie Hagiwara, który swoje życie poświęcił badaniu zbóż, doszedł do wniosku, że to „jęczmień. – najlepsze źródło składników odżywczych potrzebnych dla organizmu ludzkiego wzrostu, regeneracji i ochrony zdrowia” Kasza jęczmienna najlepiej zaspokaja potrzeby organizmu ludzkiego w najbardziej istotnych składników żywnościowych: białka, tłuszcze roślinne, węglowodany, witaminy, minerały i aminokwasy.

kompozycja jęczmienia obejmuje substancje przeciwbakteryjne – gordetsin skuteczny w zwalczaniu chorób grzybowych skóry. Jeśli woda w której namoczone jęczmienia umyć nogi, można pozbyć się grzyba. Większość leków w leczeniu chorób grzybiczych są dokonywane na podstawie tego samego jęczmienia.

jęczmienia – magazyn właściwości leczniczych:

– normalizuje pokarmowego,

– pomaga oczyścić organizm z “zły” cholesterol, toksyny, toksyny,

– zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych w wątrobie i pęcherzyka żółciowego,

-profilaktika nieżyt żołądka, wrzody, zapalenie okrężnicy, zapalenie jelita cienkiego i okrężnicyA, zapalenie pęcherzyka żółciowego, wrzodu trawiennego, choroby zapalne wątroby i dróg żółciowych, marskość wątroby, biegunka,

– korzyści w leczeniu zaparć, dysbacteriosis, zatrucie pokarmowe, robaczycy (glistnicy, etc.).

– wzmacnianie produkt dietetyczny dla pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym w obrębie jamy brzusznej,

– normalizuje metabolizm, wagi

– zwiększa laktację u matek karmiących

– pierwszy produkt na cukrzycę,

– spowalnia proces trawienia węglowodanów, zapobiega wzrostowi poziomu glukozy we krwi,

– skutecznym narzędziem w leczeniu chorób układu oddechowego. łagodzi kaszel i ból gardła, leczyć ból gardła, zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, gruźlica

– przyczynia się do poprawy funkcji mięśnia sercowego,

– jest to skuteczny sposób w celu zapobiegania atakom serca i udarów,

– przyczynia się do wzmocnienia ścian i zwiększyć elastyczność naczyń krwionośnych,

– zalecany do nadciśnienia, miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, arytmia, tachykardia, hemoroidy, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki

– korzystny wpływ na stan skóry,

– posiada gojenia ran, właściwości przeciwzapalne i przeciwalergiczne immunostymulujące

– efektywne w leczeniu egzemy, łojotokowe zapalenie skóry, neurodermit, łuszczyca, pokrzywka, skaza zołzy, trądzik, otarcia skóry, uszkodzeń grzybiczych, opryszczka,

Przeczytaj artykuł -   Retinopatia nadciśnieniowa - objawy i leczenie choroby

– ochrony skóry przed marszczeniem oraz przedwczesne starzenie

– wzmocnienie kości i chrząstki,

– użyteczne jest wprowadzenie do diety ludzi z chorobami kości i stawów (osteoporoza, dnę, zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, itp ..).

– daje wymierne korzyści chorób żeńskich narządów rozrodczych (choroba piersi, kandydoza (pleśniawki), endometriozę, włókniaki macicy, jajników i inni.) I męskiego układu rozrodczego (gruczołu krokowego, gruczolak gruczołu krokowego, etc.)

Jest szczególnie polecany jako regularnie stosowanywoda jęczmień ix, kasza jęczmienna osób starszych, dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.

użytecznych silnych receptury z jęczmienia

– Gdy kaszel, biegunka, zapalenie okrężnicy, zapalenie żołądka, wrzody żołądka i dwunastnicy oraz inne choroby zapalne przewodu pokarmowego:

jęczmień

100 g, cukier i 1 litr wrzącej wody, w temperaturze pokojowej, parzenie 5-6 godzin, a następnie wrzenia 15-18 minut i 30-40 minut do zaparzenia. Odcedzić i pić 3-4 razy dziennie przed posiłkami przez ćwierć kubka.

– W celu zwiększenia laktacji 300 g ziarna jęczmienia wlać 3 litry wody i gotowanie na wolnym ogniu 1- 1,5 godziny. Cool, szczep i brać 3 razy dziennie dla trzeciej filiżanki.

– W zaparć

drobno pocięte 4 małych gruszek, zmieszano z 150 g ziarna jęczmienia, wlać 1,5 litra wody i gotowania w niskiej temperaturze przez 20 minut. Następnie ochłodzić, naprężenie i brać 1 czwarta kubek 10 minut przed posiłkiem, 3 razy dziennie.

– zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i gruźlica

2 łyżki. l. rodzynki miesza się z 2 łyżek. łyżki jęczmień lub owies i dodano wody w ilości 1,5 litra. Następnie do gotowania wraz z pokrywką niskiej temperaturze aż do momentu połowa cieczy odparowuje. W gotowym wody jęczmiennej, można dodać 1 łyżkę. łyżka miodu.

– Jeżeli silny kaszel pomoże napar z jęczmienia.

zalać wrzącą jęczmienia i owsa w termosie. Pić 3-4 razy dziennie.

jest przydatna do kąpieli za pomocą dodawania wody, jęczmień, który można otrzymać w następujący sposób: zmieszać 25 g kory dębu i 400 g ziaren, jęczmienia, miele się, a następnie wlać 5 litrów wody i gotować na wolnym ogniu przez 30 minut. Nalegaj 1 godzinę, drenażu i dodać do kąpieli.

– Aby zmniejszyć napięcie mięśni, ciągnąc ropy lub trucizny z ugryzienia kompresuje jęczmień.

ziarna jęczmienia Mielenie, wlać gorącą wodę do masy o konsystencji pasty. Mass owinięty w bawełnianą szmatką lub ręcznikiem, stosować jako kompres.

– Dla dzieci, które są karmione butelką, będzie szczególniewody użytecznej jęczmienia.

1 h. L. mielono w młynku do kawy ziarna jęczmienia wlać 1 kubka wrzącej wody i gotuje w niskiej temperaturze tak długo, jak masa nie wrzeć jęczmienia. Brzeczkę schładza się, filtruje i stosuje się jako dodatek do mleka, lub mieszanki mlecznej.

– W przypadku anemii, radioterapia

1 łyżka. słód jęczmienny wypełnić łyżka wody 1 szklanka, zaparzać 1 godzinę w ciepłym miejscu. Następnie gotować na wolnym ogniu przez 10 minut. Chłodny i wziąć 3 razy dziennie po 0,5 szklanki przed posiłkiem.

Przeczytaj artykuł -   Nadciśnieniowa choroba serca - co to jest i leczenie choroby

– Gdy podwyższony poziom cukru we krwi, hemoroidy, tuburkuleze, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, ból gardła, kaszel przyniesie ulgę tym wlewie

2 CT. l. miele słód wlać 250 ml wrzącej wody w ciągu 4 godzin. Chłodny i picia 0,5 szklanki 4-5 razy dziennie. W takim wlewie jęczmienia, można dodać trochę miodu. To samo narzędzie będzie skuteczna w niedoborem witamin, anemia, utrata siły.

– Gdy choroba nerek, pęcherza moczowego, zaburzenia układu nerwowego:

4,5 Art. l. słód wlać 1,5 litra wrzącej wody na 20 minut. Chłodny i picia 0,5 szklanki 5 razy dziennie.

opakowania słodu jęczmiennego – popularny w medycynie ludowej środka do leczenia zapalnych chorób skóry, zapalenie sutka, zapalenie sutka, nowotwory łagodne.

Lek Recardio przeciwko nadciśnieniu zwalcza główną przyczynę wysokiego ciśnienia krwi - hormony stresu (kortyzol, adrenalina). To z ich powodu dochodzi do wzrostu częstości akcji serca, serce działa do granic możliwości, pompując więcej krwi.

ReCardio lek zmniejsza szkodliwe działanie hormonów poprzez przywrócenie metabolizmu tlenu. W rezultacie działanie wszystkich składników ma złożony wpływ na organizm, przyczyny choroby są eliminowane. Tak więc u pacjentów poziom cukru i cholesterolu spada, nadwaga znika.

Ponadto Recardio jest zalecany dla tych, którzy wracają do zdrowia po udarze, ponieważ dzięki połączonemu działaniu naturalnych ekstraktów w kapsułkach odnowa ciała będzie znacznie łatwiejsza.

Zalecamy przeczytanie recenzji pacjentów i opinii kardiologa na temat Recardio.

Życzymy ci zdrowia!

Rating
( No ratings yet )
ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca