Warunki korzystania ze strony recardio.info

Korzystając z i / lub pobierając i / lub publikując w sieci dowolną część naszych artykułów ( Treści ), w tym naszych kanałów informacyjnych lub treści, które one zawierają, zgadzasz się na te warunki użytkowania. https://recardio.info/ zastrzega sobie prawo do aktualizacji warunków użytkowania w razie potrzeby. Musisz je okresowo sprawdzać. https://recardio.info/ treści strony informacje są dostarczane „tak jak jest” i „jak dostępne”.

Wiadomości medyczne zawierają dziś wiadomości medyczne i farmaceutyczne, a także dane dostarczane wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. https://recardio.info/ – ta strona, przeznaczone dla pracowników służby zdrowia i ogółu społeczeństwa. Materiały na tej stronie nie są poradami medycznymi ani farmaceutycznymi, na które należy zwrócić się do wykwalifikowanych konsultantów medycznych i farmaceutycznych. Nie odpowiadamy na żadne pytania medyczne, w żadnym formacie, ani na pytania dotyczące leków. Wszelkie opinie wyrażone przez osoby trzecie w komentarzach do artykułów w żaden sposób nie odzwierciedlają opinii „Recardio informacje ” lub jego autorów. Opisy lub odniesienia do produktów lub publikacji nie oznaczają poparcia dla tego produktu lub publikacji.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub braki w publikowanych artykułach. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za awarie lub awarie na naszej stronie internetowej.

My może ispolz ora Google i innych firm reklamowych innych firm do wyświetlania reklam podczas odwiedzania naszej strony internetowej. Pamiętaj, że nie obsługujemy produktów prezentowanych w tych reklamach. W żadnym wypadku administracja strony internetowej Recardio (Detonic).info nie będzie. Informacje nie nosić e t odpowiedzialny za treści, dokładności lub opinie wyrażone w tych reklamach lub stronach internetowych, do których reklamy bezpośrednich użytkowników.

Recardio informacje zawierają linki do zewnętrznych stron internetowych. W żadnym wypadku nie możemy nie przeprowadza om odpowiedzialności za treść, dokładność i opinie wyrażone na tych stronach. Te strony są nie kontrolowane lub zameldował nas n oraz dokładność i kompletność. Jeśli zdecydujesz się opuścić naszą stronę internetową i dostęp do stron trzecich, robisz to na własne ryzyko.

Wszyscy czytelnicy naszej witryny mogą tworzyć nowe łańcuchy opinii lub odpowiadać na istniejące łańcuchy komentarzy z wstępną rejestracją konta lub bez niego. Komentarze opublikowane przez wszystkich czytelników strony https://recardio.info/ informacje oczekują na moderację w celu ręcznej weryfikacji przed publikacją.

Komentarze wszystkich czytelników są moderowane w celu zapewnienia poufności, braku spamu i linków reklamowych, a także przekazywania danych osobowych, zwłaszcza danych osobowych o stanie zdrowia i konkretnych nazwiskach pracowników medycznych.

Moderatorzy wprowadzają również zmiany w swoich opiniach, aby usunąć wulgaryzmy, które mogą obrażać innych czytelników. Za administratorem strony Recardio (Detonic).info informacje moderują Twój komentarz, na adres e-mail autora wysyłana jest wiadomość e-mail z informacją dla czytelnika, że została opublikowana.

ReCardio - leczenie nadciśnienia i chorób serca